Wiener Szczecin – jak kupić dobre ubezpieczenie w niskiej cenie

Viener Szczecin

Agent Wiener Szczecin informuje że ubezpieczenia Wiener są dostępne w naszej multiagencji.  Oferujemy ciekawe ubezpieczenia mieszkania pod kredyt które są w stanie sprostać wszystkim klientom Jednocześnie Towarzystwo ubezpieczeń wychodząc naprzeciw zmianom jakie niesie za sobą rynek w 2012 roku Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przeistoczyło się w markę Wiener Szczecin Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Jednakże nie skończyło się na samej zmianie nazwy, ale również zmodyfikowano logo oraz przebudowano strategię działania firmy. Wszystko po to, aby klientom indywidualnym i biznesowym zaoferować jak najlepsze usługi ubezpieczeniowe.

Firma posiada bardzo bogatą ofertę rozmaitych pakietów, dzięki czemu umożliwia to klientom indywidualnym jeszcze szerszy wybór spośród ubezpieczeń takich jak: majątkowe, wypadkowe, zdrowotne, turystyczny, rolne.

Z kolei firmy i przedsiębiorstwa mogą skorzystać z: finansowe, techniczne, inżynieryjne i OC, a także zawartość powyższego pakietu dla klientów indywidualnych.

Jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne oferowane przez dawniejszy Gothaer Szczecin to tutaj mamy:

  • Wiener Szczecin Assistance I, II, III
  • Ubezpieczenia AC i OC
  • NNW
  • Zielona karta
  • Ubezpieczenie motocykli
  • Ubezpieczenie szyb

W przypadku ubezpieczenia Ac mamy możliwość wyboru dwóch jego form: podstawowe lub ograniczone.

Kontakt z Wiener w Szczecinie

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty to możesz umówić się na rozmowę telefoniczną z agentem, który ci doskonale wszystko wytłumaczy i pomoże dobrać najlepszy dla Ciebie pakiet ubezpieczenia. Odpowiedzi na pytania możesz oczekiwać również drogą elektroniczną poprzez zadanie pytania na adres e-mail: box@ptu.pl.

Jak zgłosić szkodę do Wiener.

Pomożemy Państwu w trudnym procesie zgłoszenie szkody w Wiener. Otrzymasz również samochód zastępczy dla poszkodowanego na czas likwidacji szkody. Auto zastępcze podstawimy pod wskazany adres.

Szkody można zgłaszać przez adres e-mail: telecentrum@ptu.pl lub pod numerem telefonu: tel: 22 469 69 69. Online – wypełniając internetowy formularz poniżej.
To najszybsza i najwygodniejsza ścieżka likwidacji, która może przyspieszyć jej proces Wszystkie procedury zgłaszania szkody są dokładnie opisane na stronie  www.Wiener.pl, gdzie znajdziesz też opisy wszystkich pakietów i usług ubezpieczeniowych.

Adres oddziału Wiener w Szczecinie: Wiener S.A. Oddział w Szczecinie Ul. Łyskowskiego 161 71-602 Szczecin

Dla mieszkańców Szczecina  polecamy kontakt pod adresem:

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

TU ubezpieczenia

Ul.Opłotki 2

Szczecin

tel. 91 434 05 20 lub 793 204060

 

 

5.00 avg. rating (99% score) - 2995 votes

Możliwość komentowania jest wyłączona.