Oferta

Szanowni Państwo, miło mi przedstawić Państwu naszą całą ofertę ubezpieczeń, którymi zajmujemy się nieprzerwanie   od  roku 2004 roku. W naszej szerokiej ofercie posiadamy pełny zakres ubezpieczeń są to między innymi

  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • majątkowe,
  • życiowe, zdrowotne,
  • finansowe a także ubezpieczenia dla firm.
  • ubezpieczenie oc przewoźnika
  • samochód zastępczy z oc sprawcy

Specjalne miejsce w naszej multiagencji zajmują   ubezpieczenia dla biznesu. Umowy zawarte  z wiodącymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi zapewniają naszym klientom najniższe ceny oraz optymalny zakres ubezpieczenia.  Przedstawimy ofertę porównawczą skalkulowaną w wielu  towarzystwach ubezpieczeniowych, przypominamy również o terminie końca ubezpieczenia. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Ubezpieczenia komunikacyjne

To ubezpieczenie związane z ruchem pojazdów mechanicznych.Możemy je podzielić  na obowiązkowe, czyli takie, do których zawarcia jesteśmy zobowiązani z mocy prawa, oraz dobrowolne inaczej mówiąc dodatkowe na przykład ubezpieczenie AC lub nnw czyli takie, o których posiadaniu decydujemy sami. Najbardziej  popularnym ubezpieczeniem komunikacyjnym jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody spowodowane ruchem tych pojazdów, inaczej mówiąc ubezpieczenie OC.

Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenie majątkowe  najprościej mówiąc, ubezpieczenie naszego majątku. Tym ubezpieczeniem może być objęte mienie dom jednorodzinny, lokal mieszkalny, ruchomości domowe mogą to być dzieła sztuki, antyki,  papiery wartościowe, kolekcje, broń  stałe elementy lokalu, garaż, inny budynek, ogrodzenie, obiekty małej architektury. OC w życiu prywatnym  OC najemcy, OC za szkody powstałe w związku z posiadaniem i używaniem broni palnej, posiadaniem zwierząt domowych, dodatkowych nieruchomości, budową oraz używaniem jachtów i łodzi motorowych.

Ubezpieczenia zdrowotne i życiowe

Oferujemy również dla państwa ubezpieczenia zdrowotne, które są nowym i unikalnym produktem na rynku polskim. Prócz szerokiego zakresu usług ambulatoryjnych obejmuje również kompleksową organizację oraz finansowanie leczenia szpitalnego w bardzo komfortowych warunkach. Ubezpieczony ma do dyspozycji sieć kilkuset renomowanych placówek medycznych rozsianych w całej Polsce. Obsługę zapewnia całodobowe specjalistyczne Call Center medyczne. Mamy kilka pakietów do wyboru w związku z tym każdy znajdzie coś dla siebie.

Ubezpieczenia turystyczne

Wyjazd na wczasy  może zakończyć się zaskakującymi wydarzeniami mogą to być np urazy ciała, utrata dokumentów, kradzież bagażu. Aby być zabezpieczonym  przed tego typu zdarzeniami, nasza multiagencja oferuje Państwu  ubezpieczenia turystyczne najbardziej znanych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Gama tych ubezpieczeń jest bardzo szeroka, a zakres ochrony można dobrać indywidualnie do własnych potrzeb. Jeśli chcemy podczas urlopu czuć się komfortowo i bezpiecznie, to ubezpieczenie turystyczne jest niezbędne.

Samochód zastępczy z oc sprawcy kolizji

Po kolizji lub wypadku nie załamuj rąk. Oferujemy również pomoc w zgłoszeniu szkody komunikacyjnej. W naszej multiagencji otrzymasz również bezgotówkowo samochód zastępczy z oc sprawcy kolizji. Wynajem samochodu będzie zrealizowany w formie bezgotówkowej co znaczy że nie będziesz musiał angażować własnych środków finansowych. Auto zastępcze wynajmowane jest na cały okres naprawy a przy szkodzie całkowitej aż do momentu zlikwidowania szkody oraz zakupu nowego samochodu.