Promocje

Brak zwyżek w ubezpieczeniu OC za punkty karne

Brak Zwyżek Za Punkty KarnePomimo że masz na koncie punkty karne w naszym biurze kupisz najtańsze ubezpieczenie w Szczecinie nie zastosujemy zwyżek w ubezpieczeniu za posiadane punkty karne. Dzięki temu, że w naszej ofercie mamy wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe wybierzemy tanie ubezpieczenie OC które nie spowoduje wzrostu ceny OC.

70% zniżki w ubezpieczeniu OC

70 % Zniżki Na OcDoceniamy bezszkodowych kierowców i dajemy nawet 70% zniżki na OC i AC. Jeżeli na poprzedniej polisie OC widnieje zniżka większa niż 50%  to u nas uzyskasz zniżkę 70%,  jednocześnie jeśli w ciągu poprzednich 12 miesięcy nie wyrządziłeś szkody z ubezpieczenia OC oraz w ciągu 3 lat  z ubezpieczenia autocasco, to zniżkę w wysokości 70% otrzymasz również na AC. Zniżka OC=AC do 70%

Przeniesienie zniżek z OC z męża na żonę

Przeniesienie Zniżek W Ubezpieczeniu OcOferta skierowana jest do osób które chcą wykupić ubezpieczenie Autocasco a boją się wysokich kosztów. W naszej multiagencji przeniesiesz swoje zniżki z ubezpieczenia OC odpowiedzialności cywilnej na ubezpieczenie Autocasco AC. Już nie musisz się obawiać że Twoje auto pozostaje bez ochrony ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie Auto Szyby

Ubezpieczenie Auto Szyby

Ubezpieczenie Szyb zabezpiecza Ciebie przed  najczęściej występującym rodzajem szkody. Dzięki niemu zapewniasz sobie pokrycie kosztów wymiany wszystkich szyb do kwoty nawet 2000 zł. Masz gwarancję  i szybką naprawę  lub wymianę w sieci warsztatów oferujemy bezgotówkowe rozliczenie, zgłoszenie szkody szybowej nie spowoduje utraty zniżek w ubezpieczeniu OC lub AC.

Ubezpieczenie domku letniskowego

Ubezpieczenie Domek Letniskowy Posiadasz domek letniskowy i chcesz go ubezpieczyć od ognia a może od kradzieży? Teraz jest to możliwe! Lokalizacja nie ma znaczenia może on być posadowiony  na działkach rekreacyjnych, lub na terenie ogródków działkowych ROD. Już teraz możesz ubezpieczyć domek letniskowy nawet o konstrukcji palnej. Sprawdź cenę ubezpieczenia domku letniskowego.

 

70 % zniżki na ubezpieczenie Autocasco AC

70 Znizki Na Oc AcNasza Multiagencja oferuje dla doświadczonych kierowców aż do 70% w ubezpieczeniu Autocasco. Dlatego już teraz możesz w pełni ochronić swój pojazd oferujemy bardzo szeroki zakres ubezpieczenia przy bardzo korzystnej składce za ubezpieczenie AC. Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Kliknij w obrazek i przejdź do zakładki Kalkulator AC i sam oblicz swoją składkę. Wybierz agencję Tanie Ubezpieczenia Szczecin