Promocje

Darmowy samochód zastępczy z OC sprawcy

Samochód zastępczy z OC sprawcyMultiagencja Tanie ubezpieczenia oferuje dla swoich klientów darmowy samochód zastępczy z oc sprawcy. Auto otrzymasz całkowicie za darmo na czas naprawy a my zajmiemy się resztą. Nie wymagamy wpłaty kaucji nie ma żadnych limitów kilometrów. Auto zastępcze będzie do Twojej dyspozycji na cały okres naprawy Twojego pojazdu.

70% zniżki na ubezpieczenie OC

70 % zniżki na ocDoceniamy bezszkodowych kierowców i dajemy nawet 70% zniżki na OC i AC. Jeżeli na poprzedniej polisie OC widnieje zniżka większa niż 50%  to w Proama uzyskasz zniżkę 70%,  jednocześnie jeśli w ciągu poprzednich 12 miesięcy nie wyrządziłeś szkody z ubezpieczenia OC oraz w ciągu 3 lat  z ubezpieczenia autocasco, to zniżkę w wysokości 70% otrzymasz również na Autocasco.

Przeniesienie zniżek z OC na AC

Przeniesiemy Twoje znżki Oferta skierowana jest do osób które chcą wykupić ubezpieczenie Autocasco a boją się wysokich kosztów. W naszej multiagencji przeniesiesz swoje zniżki z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na ubezpieczenie Autocasco. Już nie musisz się obawiać że Twoje auto pozostaje bez ochrony ubezpieczeniowej. Zniżka OC=AC nawet do 80%

Auto Szyby

ubezpieczenie auto szyby

Ubezpieczenie Szyb zabezpiecza Ciebie przed  najczęściej występującym rodzajem szkody. Dzięki niemu zapewniasz sobie pokrycie kosztów wymiany wszystkich szyb do kwoty nawet 2000 zł. Masz gwarancję  i szybką naprawę  lub wymianę w sieci warsztatów oferujemy bezgotówkowe rozliczenie szkody Zgłoszenie szkody szybowej nie spowoduje utraty zniżek w ubezpieczeniu OC lub AC.

Ubezpieczenie domku letniskowego

ubezpieczenie domek letniskowy Posiadasz domek letniskowy i chcesz go ubezpieczyć od ognia a może od kradzieży? Teraz jest to możliwe! Lokalizacja nie ma znaczenia może on być posadowiony  na działkach rekreacyjnych, lub na terenie ogródków działkowych. Już teraz możesz ubezpieczyć domek letniskowy nawet o konstrukcji palnej.

70 % zniżki na ubezpieczenie Autocasco AC

70 znizki na oc acNasza Muliagencja oferuje dla doświadczonych kierowców aż do 70% w ubezpieczeniu Autocasco. Dlatego już teraz możesz w pełni ochronić swój pojazd oferujemy bardzo szeroki zakres ubezpieczenia przy bardzo korzystnej składce za ubezpieczenie AC. Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Kliknij w obrazek i przejdź do zakładki Kalkulator AC i sam oblicz swoją składkę.