Ubezpieczenie łodzi wędkarskiej od kradzieży

Ubezpieczenie Łodki Wędkarskiej Od KradzieżyJeżeli jesteś właścicielem bądź użytkownikiem łodzi wędkarskiej, to nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie! Choć przepisy prawne w zakresie ubezpieczeń nie obejmują obowiązkowych ubezpieczeń jednostek pływających, w tym łodzi wędkarskich, warto zadbać o komfort i bezpieczeństwo w tym zakresie!

Posiadanie jednostki pływającej, zwłaszcza łodzi wędkarskiej, jest dla wielu z Państwa jedynym źródłem radości i spędzania wolnego czasu. Jest miejscem gdzie można się odciąć i zrelaksować. Czasem dla kilku osób, a niejednokrotnie całych rodzin. Dlatego tak ważne jest, aby o to miejsce  zadbać i odpowiednio je ubezpieczyć. Na „wszelki wypadek”. A tych „wypadków” może zdarzyć się wiele. Mogą stać się one przyczyną utraty dorobku, jak również, co ważniejsze, utraty miejsca pracy dla wielu osób.

Kalkulator Ubezpieczenia Łodzi

W związku z tym, proponujemy Państwu szeroką ofertę ubezpieczeń łodzi wędkarskich od zniszczenia i kradzieży , która obejmuje ubezpieczenia na zasadach ogólnych, ubezpieczenia cywilne oraz ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków czy autocasco.

Nasza Firma od lat specjalizuje się w ubezpieczeniach jednostek pływających. Posiadamy szeroką wiedzę branżową w tym zakresie, doświadczenie oraz wykwalikowaną kadrę pracowniczą. Nasi konsultanci są najwyższej klasy specjalistami w zakresie ubezpieczeń, zarówno na poziomie ogólnym, jak i ubezpieczeń specjalistycznych, dopasowanych indywidualnie do każdego klienta i jego potrzeb.

Ubezpieczenie Silnika Zaburtowego Od KradziezyDysponujemy szeroką ofertę ubezpieczenia łodzi wędkarskiej. Nasi konsultanci indywidualnie uzgadniają z każdym Klientem sumę ubezpieczenia , które zostanie zwrócone w przypadku szkody, aby Klient miał możliwość zakupienia nowego sprzętu lub zakup uszkodzonych części potrzebnych do naprawy łodzi. Jako Firma od lat działająca w branży ubezpieczeń, posiadamy szerokie kontakty z innymi Firmami zajmującymi się produkcją, wyposażeniem a także naprawą łodzi wędkarskich.

Dysponujemy również siecią własnych warsztatów, w których profesjonalnie naprawiamy uszkodzony sprzęt. Akceptujemy również naprawy łodzi w warsztacie wskazanym przez Klienta. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, otwarcie na jego potrzeby, empatia, elastyczność, dyskrecja. Każda potrzeba i propozycja naszych Klientów jest przez nas wnikliwie analizowana i dopasowywana w taki sposób, aby została ona zaspokojona w sposób zadowalający. Proponowane przez nas warianty ubezpieczeń obejmują wszelkie rodzaje ryzyka na które łódź wędkarska oraz jej użytkownicy są narażeni.

Należą do nich:

  • ubezpieczenie od kradzieży łodzi,
  • ubezpieczenie od pożaru łódki,
  • ubezpieczenie od zatonięcia łodzi
  • ubezpieczenie od uszkodzenie łódki wędkarskiej,
  • ubezpieczenie od kolizji łodzi,
  • ubezpieczenie  echosondy,
  • siła wyższa,
  • utrata połowu,

Poniżej przedstawiamy propozycje ubezpieczeń:

Ubezpieczenie łodzi od kradzieży

Wariant ten obejmuje kompleksowe ubezpieczenie pływającej jednostki oraz ubezpieczenie jej poszczególnych elementów od kradzieży. W ofercie tej można również ubezpieczyć silnik zaburtowy od kradzieży oraz całą elektronikę wędkarską. Począwszy od ploterów przetworników czy nawet całego systemu live scope.

Ubezpieczenie OC jednostki pływającej

Ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej obejmuje pokrycie wszelkich szkód, które zostały spowodowane przez właściciela bądź użytkownika łodzi w stosunku do innych osób, w związku z ich użytkowaniem. Wariant ten zapewnia również ochronę przed następstwami kalectwa lub śmierci osób trzecich.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Ten wariant ubezpieczenia Szczecin chroni wszystkie osoby znajdujące się na łodzi, a więc kapitana, załogę i gości, od skutków nieszczęśliwych wypadków. Obejmuje ono również całkowitą utratę łodzi w wyniku pożaru, zatonięcia, uderzenia piorunu, innej siły wyższej oraz kradzieży.

Jako nieszczęśliwy wypadek może być traktowana również utrata połowu, spowodowana różnymi czynnikami jak na przykład siłą wyższą spowodowaną sztormem, burzą, kolizją, jak również utrata połowu na skutek kradzieży. Podczas oczekiwania na wypłatę środków pieniężnych z ubezpieczenia, lub czas oczekiwania na naprawę uszkodzonej jednostki pływającej, istnieje możliwość otrzymania łodzi zastępczej.

Opcja ta jest bardzo korzystna, szczególnie w okresie intensywnych połowów, kiedy łódź stanowi miejsce pracy i jej utrata bądź uszkodzenie stanowiłoby poważne zagrożenie w uzyskaniu dochodów.

Ubezpieczenie silnika zaburtowego od kradzieży

Każde z przedstawionych powyżej, na poziomie ogólnym, wariantów ubezpieczeń jest indywidualnie omawiane przez naszych konsultantów i przygotowywane w taki sposób, aby zabezpieczyć potrzeby i oczekiwania każdego Klienta Szczegółowe informacje dotyczące proponowanych przez nas ubezpieczeń łodzi wędkarskich od kradzieży, jak również informacje dotyczące naszej firmy, znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie :

Pomagamy i doradzamy w zakupie najlepszej opcji ubezpieczenia łódki wędkarskiej czy samego silnika zaburtowego od kradzieży

Prosimy o pytania na temat wariantu, który jest dla Państwa najbardziej odpowiedni oraz ciekawe i dopasowane do Państwa potrzeb opcje dodatkowe.

Możliwość komentowania jest wyłączona.