PZU Szczecin

PZU Ubezpieczenia SzczecinW naszym kraju jest to najstarsza i chyba najbardziej znana firma ubezpieczeniowa. W Polsce pierwsze zalążki PZU powstawały już w roku 1803, a więc ponad dwieście lat temu. Szczególny rozkwit PZU Szczecin zanotowało od roku 1952, kiedy to w zasadzie zyskało większość monopolu na rynek naszego kraju.

Oferta jest bardzo bogata i skierowana zarówno dla klientów biznesowych(duże korporacje, małe firmy), jak i również indywidualnych. Typów ubezpieczeń jakie oferuje PZU jest bardzo duża i podzielona na kilka kategorii takich jak: Finanse i Inwestowanie, Dom i mieszkanie, majątek, Na życie, Szkoła, Oszczędzanie oraz wiele innych.

Kalkulator OC

Ubezpieczenia komunikacyjne

Towarzystwo PZU posiada również całą gamę opcji dla kierowców chcących ubezpieczać swoje auta. Możemy w tej kategorii wyróżnić między innymi:

  • Pakiet AC i OC
  • NNW
  • NNW Max
  • Minicasco
  • Zielona karta
  • PZU AutoSzyba
  • PZU Auto Pomoc
  • Możliwości ubezpieczenia całych flot pojazdów

Kontakt z oddziałem PZU Szczecin

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie oferty czy dopytania o szczegóły ubezpieczenia w Twoim przypadku warto kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: (91) 4340520 albo skorzystać z formularza kontaktowego na oficjalnej stronie: www.pzu.pl

Jak zgłosić szkodę do PZU

Pomożemy Państwu w trudnym procesie zgłoszenie szkody w PZU. Otrzymasz również samochód zastępczy na czas likwidacji szkody. Auto zastępcze podstawimy pod wskazany adres.

W przypadku chęci zgłoszenia szkody należy kontaktować się z PZU S. A. Centrum Likwidacji Szkód i Oceny Ryzyka, które urzęduje pod numerem: 914803800 Jeśli masz życzenie, możesz także odwiedzić placówkę pod adresem: Oddział PZU SA w Szczecinie Ul. Matejki 34, 70-952 Szczecin

Dla mieszkańców Szczecina  polecamy kontakt pod adresem:

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

TU ubezpieczenia

Ul.Opłotki 2

Szczecin

tel. 91 434 05 20 lub 793 204060

5.00 avg. rating (99% score) - 5223 votes

Możliwość komentowania jest wyłączona.