Wypowiedzenie umowy OC Gothaer

Podpowiemy ci, jak powinno przebiegać prawidłowe wypowiedzenie umowy OC u takiego ubezpieczyciela jak Gothaer

Zapraszamy do pobrania druku wypowiedzenia umowy OC w Gothaer

Jeśli nie znalazłeś jeszcze najtańszego ubezpieczenia oblicz składkę za pomocą naszej porównywarki ubezpieczenia OC

Porównywarka Oc

Następnie postępuj wedle poniższego schematu :

  • Pobrany, wydrukowany oraz dokładnie wypełniony druk wypowiedzenia OC w Gothaer, podpisuje imieniem i nazwiskiem właściciel polisy.
  • Zawsze w przypadku wypowiadania OC, także w przypadku Gothaer, niezbędne jest jej dostarczenie nie później niż w przedostatni dzień trwania polisy, inaczej nie bądźmy zaskoczeni, jeśli zostanie ona z automatu przedłużona. Zatem warto poczynić pewne kroki, odpowiednio wcześnie, tak by nie spotkać się z żadnymi niepotrzebnymi problemami.
  • Wysokie kary finansowe, to konsekwencje nie podpisania a raczej nie wykupienia nowej polisy OC, w tym samym dniu w którym zdecydowaliśmy się wypowiedzieć OC Gothaer, nie zapominaj o tym fakcie.
  • Jesteś pewien, że twój nowy ubezpieczyciel OC przedstawił ci najlepszą ofertę? Dla potwierdzenia tych słów, powinieneś jednak na nowo przejrzeć ofertę większości z nich.
  • Wybierz jeden z wygodnych dla ciebie sposobów na wypowiedzenie OC w Gothaer, możesz zdecydować się na :

-List polecony oraz wysłanie go na wskazany adres

-Skorzystać z naszej placówki stacjonarnej lub agenta, i osobiście dostarczyć taki dokument

-Skan wypowiedzenia wysłać na naszą skrzynkę e-mail

Zawsze warto dostarczyć takie wypowiedzenie OC w Gothaer osobiście, oczywiście dzięki czemu niemal natychmiast otrzymamy potwierdzenie złożenia takiego dokumentu na piśmie. Tutaj pamiętajmy, aby zawsze nim dysponować bez względu na jaką opcję dostarczenia zdecydujemy się, jest to dowód który musimy w razie czego posiadać. Jednocześnie, jeśli byłeś klientem jaki skorzystał z oferty po dniu 11.02.2012 nie zapominaj o tym, iż oczywiście liczy się stempel i data nadania, lecz jedynie poprzez wykorzystanie Poczty Polskiej, i nadania listu poleconego.

Możliwość komentowania jest wyłączona.