Wypowiedzenie polisy OC Warta

Dzięki nam wypowiedzenie umowy OC Warta będzie dużo łatwiejsze

Na samym początku warto pobrać druk wypowiedzenia umowy OC Warta, jaki znajdziesz u nas, trzeba będzie go wypełnić oraz odesłać.

Jeśli nie znalazłeś jeszcze najtańszego ubezpieczenia oblicz składkę za pomocą naszej porównywarki ubezpieczenia OC

Porównywarka Oc

  • Druk wypełnia osoba która zawierała polisę w ramach ubezpieczenia OC Warta, następnie go podpisuje.
  • Wypowiedzenie OC Warta, musi wpłynąć do ubezpieczyciela na dzień, przed zakończeniem trwania aktualnej umowy, inaczej zgodnie z prawem zostanie ona przedłużona. Warto zatem zrobić to dużo wcześniej, i tak takie wypowiedzenie OC wchodzi w życie, dopiero na na sam koniec obowiązującej nas do tego czasu umowy.
  • Wiele osób zapomina, iż w dniu kiedy rezygnują z ubezpieczenia i składają wypowiedzenie OC Warta, muszą niemal natychmiast nabyć nową polisę, inaczej mogą się liczyć z ogromnymi karami finansowymi.
  • Nie podejmuj zbyt pochopnych ruchów, co za tym idzie przejrzyj jeszcze raz na spokojnie, wszystkie dostępne oferty na naszym krajowym rynku, może jakiś ubezpieczyciel zaproponuje ci w tym momencie, bardzo atrakcyjne warunki współpracy
  • Wskazane jest dostarczenie wypowiedzenia OC Warta osobiście, choćby wykorzystując agenta i pośrednika tej firmy, ewentualnie wybierając się do konkretnej placówki. Można także zeskanowane dokumenty wysłać na odpowiedni adres e-mail.

Wszyscy dostarczający wypowiedzenie umowy OC Warta osobiście, otrzymają niemal natychmiast dokument potwierdzający złożenie w tym dniu danego wniosku. Oczywiście takie potwierdzenie, to coś czym dysponujemy zawsze lub powinniśmy żądać od ubezpieczyciela, bez względu na formę dostarczenia wypowiedzenia OC Warta.

Możliwość komentowania jest wyłączona.