Wypowiedzenie polisy OC mBank

Wypowiedzenie umowy OC z mBankiem, to nic trudnego

W przypadku mBanku, a raczej wykupionego u nich ubezpieczenia OC i zaistnienia potrzeby jego wypowiedzenia, najpierw trzeba pobrać odpowiedni druk.

Jeśli nie znalazłeś jeszcze najtańszego ubezpieczenia oblicz składkę za pomocą naszej porównywarki ubezpieczenia OC

Porównywarka Oc

Następnie postępuj wedle poniższego schematu

  • Wypełnij druk wypowiedzenia umowy OC w mBanku, pamiętaj o wszystkich danych jakie zostały zawarte w polisie, muszą być takie same, gdy już to zrobisz, złóż na samym końcu czytelny podpis.
  • Podobnie jak w przypadku większości ubezpieczycieli, także wypowiedzenie OC w mBanku, musi być dostarczone nie później niż dzień przed jej wygaśnięciem, o czym warto pamiętać. Dlatego wskazane jest poczynić w tym kierunku odpowiednie kroki, znacznie wcześniej.
  • Po wypowiedzeniu umowy OC z mBankiem, w tym samym dniu musisz znaleźć nowego ubezpieczyciela, z jakiego oferty skorzystasz.
  • Nigdy nie zapominaj o tym, aby zapoznać się z wszystkimi dostępnymi dla kogoś takiego jak ty ofertami w ramach ubezpieczenia OC
  • Jak dostarczyć takie wypowiedzenie OC? W jeden z dostępnych sposobów, pamiętając zawsze o potrzebie jej podpisania, dostarczyć ją można :

-Faksem, pod wskazanym numerem telefonu

-Listem poleconym na nasz adres

-Korzystając z adresu e-mail (skan ewentualnie dobrej jakości zdjęcie)

Dwie bardzo ważne informacje dla osób wypowiadających umowę OC z mBankiem to przede wszystkim, potrzeba posiadania i otrzymania potwierdzenia odbioru, bez względu na opcję w aspekcie dostarczenia takiego dokumentu. Nie zapominajmy także o tym, iż w przypadku skorzystania z oferty OC mBanku później niż 11.02.2012, liczy się data nadania ale tylko listu poleconego, wysłanego za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.