Wypowiedzenie polisy OC PZU

Wypowiedzenie umowy OC PZU, nie jest czymś trudnym, z czym sobie nie poradzisz

Dysponujesz odpowiednim drukiem wypowiedzenia umowy OC PZU? Jeśli nie, to dzięki nam pozyskasz go za darmo, wzór do pobrania ściągniesz tutaj.

Jeśli nie znalazłeś jeszcze najtańszego ubezpieczenia oblicz składkę za pomocą naszej porównywarki ubezpieczenia OC

Porównywarka Oc

Jeśli posiadasz już taki wzór, to następnym krokiem jest oczywiście wypełnienie takiego dokumentu i dostarczenie w adekwatny do tego sposób, pamiętaj przy tym, że :

  • Wzór wypowiedzenia umowy OC PZU, musi zostać wypełniony zgodnie z danymi, jakie podaliśmy przy nabywaniu polisy. Oczywiście podpisuje się pod takim dokumentem, wyłącznie jej właściciel.
  • Wypowiedzenie umowy OC PZU, musi wpłynąć nie później niż dzień przed zakończeniem trwania polisy, dlatego zrób to dużo wcześniej, pozwoli co na uniknięcie komplikacji oraz wszelakiej maści problemów
  • Wypowiedzenie umowy OC PZU, to również potrzeba nabycia polisy u innego ubezpieczyciela, oczywiście w tym samym momencie a nawet dniu
  • Wybierz polisę ubezpieczeniową OC, idealnie trafiającą w twoje potrzeby czy gust, przeanalizuj w optymalny sposób, wszystkie dostępne konfiguracje i oferty.
  • Wyślij na jeden z dostępnych sposobów, wypowiedzenie umowy OC PZU, choć radzimy ci zjawić się osobiście w jednym z wielu oddziałów lub skontaktować się z samym agentem. Oczywiście można to także zrobić, adoptując do tego celu faks, pocztę polską gdzie nadamy list polecony, czy korzystając z adresu e-mail.

Uwaga!!!

Bez względu na formę dostarczenia wypowiedzenia umowy OC PZU, niezbędne jest uzyskanie odpowiedniego potwierdzenia (czy to fakt czy to e-mail, taki dokument musisz posiadać).

Z tego też powodu, większość osób woli poświęcić swój czas i zjawić się w placówce osobiście, zwłaszcza jeśli są klientami, którzy podpisali umowę ubezpieczeniową OZ z firmą PZU, przed dniem 11.02.2012. W tym przypadku mogą jednak także bezproblemowo skorzystać z poczty polskiej, gdzie ważna jest data stempla pocztowego, w przypadku gdy takie dokumenty zostaną nadane listem poleconym.

Możliwość komentowania jest wyłączona.