Wypowiedzenie polisy OC TUW TUZ

Składamy wypowiedzenie umowy OC TUW TUZ czyli jak zrobić to w sposób prawidłowy

Jeśli już podjąłeś decyzję o wypowiedzeniu umowy OC w TUW TUZ, to zapewne zdajesz sobie sprawę, iż trzeba będzie wypełnić adekwatne do tego dokumenty, wzór ich znajdziesz tu.

Jeśli nie znalazłeś jeszcze najtańszego ubezpieczenia oblicz składkę za pomocą naszej porównywarki ubezpieczenia OC.

Dla osób rezygnujących z polisy TUW TUZ mamy indywidualną ofertę ubezpieczenia oraz DUŻE ZNIŻKI

Porównywarka Oc

Dysponujesz już odpowiednim drukiem wypowiedzenia umowy OC TUW TUZ?

 Druk wypowiedzenia OC TUZ

Zatem kolejnym krokiem niech będzie :

  • Wypełnienie jej zgodnie z zawartymi tam informacjami i podania danych które zostały uwzględnione przy podpisywaniu polisy. Oczywiście podpis pod takim dokumentem, składa zawsze osoba uprawniona, czyli ta która zawierała ubezpieczenie OC.
  • Musisz zdawać sobie sprawę, iż jeżeli dostarczysz do nas wypowiedzenie OC, w ostatnim dniu trwania umowy czy też po tym terminie, to zostanie ona wcześniej przedłużona. Dlatego zrób to dużo wcześniej, inaczej możesz być niemiło zaskoczony, wysłanie wypowiedzenia OC TUW TUZ nawet kilka miesięcy przed, może nas ochronić przed takim zdarzeniem.
  • Jeśli dziś wypowiedziałeś ubezpieczenie OC TUW TUZ to wiedz, iż także dziś musisz podpisać nową umowę, czyli dysponować aktualną i ważną polisą OC, w innym przypadku mogą pojawić się komplikacje, a tym bardziej kara finansowa
  • Masz pewność, iż nowe ubezpieczenie OC jest najlepsze, ze wszystkich dostępnych na rynku? Może dla potwierdzenia swoich słów, jeszcze raz przekonasz się o tym, sprawdzając wszystkie firmy oferujące na rynku OC.
  • Gdzie i jak złożyć takie wypowiedzenie? Oczywiście zawsze warto rozważyć takie posunięcie w aspekcie działającego niedaleko nas oddziału, czy też w miarę nie dysponowania takim, zdecydować się na pocztę polską czyli list polecony, drogę elektroniczną czy też skorzystać z faktu. Zatem mamy wiele opcji do wyboru i każda jest jak najbardziej słuszna.

Wracając jeszcze do wypowiedzenie umowy OC w TUW TUZ, pamiętajmy o potrzebie uzyskania potwierdzenia, zawsze o taki się upomnijmy. Jesteś klientem, który zawarł umowę na ubezpieczenie OC w TUW TUZ po dacie 11.02.2012 roku? Zatem wiedz, iż liczy się wyłącznie data stempla pocztowego, na liście poleconym, inaczej nie będzie ona brana pod uwagę.

Możliwość komentowania jest wyłączona.