Wypowiedzenie polisy OC Proama

Szukasz informacji na temat wypowiedzenia umowy OC w Proama?

Chcesz wypowiedzieć umowę OC Proama tak, by nie została automatycznie przedłużona na kolejne 12 miesięcy? Zatem pobierz bezpłatnie odpowiedni druk, wypełnił wniosek i rozwiąż swój problem w bardzo szybki i prosty sposób.

Dla osób rezygnujących z polisy OC PROAMA mamy indywidualną ofertę ubezpieczenia oraz DUŻE ZNIŻKIPorównywarka Oc

Jeśli nie znalazłeś jeszcze najtańszego ubezpieczenia oblicz składkę za pomocą naszej porównywarki ubezpieczenia OC

Oczywiście powinniśmy przy tym pamiętać, że :

  • Wzór dokumentu, wypełnia wyłącznie osoba do tego odpowiedzialna, wypowiedzenie umowy OC Proama, ma zostać przeprowadzone przy użyciu tych samych danych co podaliśmy w polisie.
  • Podpis po takim dokumentem składa wyłącznie właściciel polisy, nikt inny nie ma do tego prawo.
  • Wypowiedzenie polisy OC Proama, ma dotrzeć do nich w optymalny sposób, w terminie nie dłuższym niż dzień przed zakończeniem trwania umowy. Jednym słowem nie rób tego na ostatnią chwilę, lecz wyślij w momencie gdy podejmiesz taką decyzję, nawet miesiąc przed jej wygaśnięciem, ona i tak traci ważność dopiero w ostatnim dniu.
  • Jeśli rezygnujesz z jednej polisy, i składasz wypowiedzenie ubezpieczenia OC Proama, to zaraz musisz mieć podpisaną umowę z innym ubezpieczycielem czy podmiotem oferujących takie usługi. Tak jak w przypadku rezygnacji można to zrobić dużo wcześniej, zagwarantować sobie przy tym swoisty sposób, i nie narazić się na jakiekolwiek konsekwencje.
  • Miej zawsze pewność, iż wybrana przez ciebie nowa polisa OC, jest znacznie lepsza od tej, co posiadałeś, sprawdź czy na obecny czas nie ma znacznie lepszych ofert
  • Obierz jeden z wygodnych sposobów na dostarczenie wniosku, wypowiedzenie umowy OC Proama, możesz wysłać skanem na pocztę e-mail, skorzystać z tradycyjnej formy czyli listu poleconego (koniecznie Poczta Polska), oraz odwiedzić placówkę czy agenta.

Druk wypowiedzenia umowy ubezpieczenia.

Zawsze zwracaj uwagę na bardzo ważny fakt, a mianowicie czy przy wypowiadaniu umowy OC Proama, zostało ci dostarczone potwierdzenie takiego wniosku, jeśli jego nie będzie to skąd masz pewność, iż został on przyjęty do realizacji? Dlatego większość osób poświęca się i swój cenny czas, i osobiście zjawia się w jednym z wielu oddziałów Proama, na samym końcu pamiętaj także o tym, iż stempel oraz data nadania listu poleconego przez pocztę polską, liczy się w przypadku umów zawartych po 11.02.2012.

Możliwość komentowania jest wyłączona.