Ubezpieczenie szkolne – Ochrona dziecka nie tylko w szkole

Ubezpieczenie Szkolne SzczecinZabezpiecz swoje dziecko w szkole! Oferujemy ubezpieczenia szkolne Szczecin, które pomagają w pokryciu kosztów medycznych i utraty mienia. Dowiedz się więcej i zyskaj spokój umysłu. W roku szkolnym na holach, klasach lekcyjnych oraz boiskach w całej Polsce dochodzi zwykle do blisko 80 tysięcy wypadków. Większość spośród nich ma miejsce w podstawówkach. W tymże wypadku sprawdzi się ubezpieczenie dziecka w szkole. Wychowywanie dziecka w wieku edukacyjnym to wyzwanie zarówno dla rodziców jak również nauczycieli. Przechodzenie poziomów rozwoju dziecka od czasu dzieciństwa po wiek nastoletni do przedwczesnej dorosłości to najistotniejszy moment w życiu człowieka. W związku z tymże wielu rodziców decyduje się na ubezpieczenie szkolne. O czym należałoby pamiętać wybierając ubezpieczenie dziecka w szkole?

Cena ubezpieczenia szkolnego z ochroną przed koronawirusem

Cena Ubezpieczenia Szkolnego

Kliknij W Zdjęcie I Sprawdź Cenę Ubezpieczenia Szkolnego

Wykupując polisę szkolną oraz indywidualną, z każdej spośród nich przypada nam świadczenie niezależne. Jeśli dziecko złamie rękę, wybije ząb lub stanie mu się inna szkoda, uzyskamy specjalny procent kwoty ubezpieczenia, jaki gwarantuje procentowo szwankowi na zdrowiu z dwóch polis. By otrzymać zadośćuczynienie, należy jak najszybciej zgłosić sprawę ubezpieczycielowi. Przeważnie odbywa się to poprzez internet. W tymże celu należy mieć numer polisy ze szkoły czy w wypadku polisy indywidualnej dać numer własnej polisy.

 

 

Co oferujemy w ubezpieczeniu szkolnym?

 • Ochrona pandemiczna czyli ubezpieczenie od koronawirusa COVID19
 • Wysokie sumy ubezpieczenia w 7 wariantach do wyboru
 • Świadczenie za pobyt w szpitalu płatne już od 1 – ego dnia
 • Ochrona wyczynowego uprawiania sportu w szkole i poza nią w cenie polisy
 • Świadczenia z tytułu uszczerbku na zdrowiu nawet do 200 tysięcy złotych
 • Kompleksowa ochrona 24/7, w szkole, domu, zajęciach pozalekcyjnych, podczas wakacji, ferii i wyjazdów
 • Zwrot kosztów leczenia stomatologicznego
 • Wysokie świadczenia w wyniku złamania, zwichnięcia i skręcenia, ran a nawet pogryzienia przez zwierzęta czy ukąszenia przez owady
 • 10% zniżki dla uczniów w trudnej sytuacji materialnej
 • 25% zniżki dla kolejnego dziecka w rodzinie
 • Prosty proces zgłaszania i likwidacji szkód.

Ubezpieczenie Szkolne w Szczecinie czy jest niezbędne dla dziecka ?

Nie jest, natomiast prawie zawsze spotkamy się z informacją, iż prawdopodobne jest wykupienie ubezpieczenia NNW dla dzieci. Ubezpieczenie owego typu jest polisą grupową możemy nie wiedzieć, co oczywiście ono zawiera. To szkoła jest stroną, jakiej przedstawiciele omawiają wymogi umowy oraz zawierają ją, natomiast zabezpieczonymi są uczniowie. Jako rodzice nie mamy możliwości ustalania takiego zabezpieczenia, nie możemy wpłynąć na to, co jest zabezpieczone. Może wykazać się, iż zabezpieczenie jest bardzo małe oraz sprawdzi się w niewielu wypadkach. Pamiętajmy o tymże, iż nie jesteśmy przymuszeni do wpłacenia stawki na polisę grupową. Tanie ubezpieczenia w Szczecinie

Szkolna polisa NNW – na czym polega?

Polisa NNW to typ ułatwionego pakietu ochronnego dla dziecka na przypadek śmierci, wypadków, urazów czy stałego szwanku na zdrowiu. Ubezpieczenie szkolne ma za zadanie zabezpieczać życie oraz zdrowie własnego dziecka zarówno na obszarze instytucje oświatowej, jak również poza nią – w dni nauki i w okresie wolnym od niej. Poprzez 12 miesięcy w roku, zatem również w czasie wakacyjnym. Ubezpieczenia NNW proponowane są wszystkim dzieciom bez względu na wiek. Ubezpieczenie szkolne obejmuje parę wydarzeń, za których przyjście rodzice dostaną od stowarzyszenia zobowiązanie pieniężne.

Składka roczna jest wygodnym wyjściem – nie musimy płacić ubezpieczenia co miesiąc, co zmniejsza bardzo własne koszty połączone z ubezpieczeniem dziecka. Dzięki temu możemy ulokować więcej w ochronę dziecka. Ubezpieczenie szkolne, jakie proponuje nam szkoła, do jakiej chodzi własne dziecko, to przeważnie propozycja niezwykle wyśrodkowana. Jednostka, w jakiej uczy się paręset dzieci, w dodatku z rozmaitych miejsc – musi przewidywać możliwości finansowe każdych rodziców. Nie winien więc dziwić fakt, iż ubezpieczenie, jakie oferuje nam szkoła to polisa o mniejszej cenie, natomiast co za tymże idzie – niższym obszarze ochrony.

Ubezpieczenie szkolne – zakres ochrony

Każde ubezpieczenie szkolne stanowi bezpieczeństwo zdrowia oraz życia dziecka – nie jedynie podczas bycia na obszarze szkoły, lecz także poza nią. Ochrona jest gwarantowana zarówno w dni nauki, jak również w okresie wolnym. Polisa uwzględnia świadczenia na fakt śmierci oraz w razie wypadków, wydarzeń, urazów oraz stałego szwanku na zdrowiu. Polisa NNW najczęściej nie uwzględnia dolegliwości, natomiast zdarzają się ubezpieczyciele, jacy obejmują własnym obszarem np. sepsę lub nowotwory. We współzależności od ubezpieczyciela, polisa może zawierać specjalne usługi rodzaju assistance, zatem m.in. zorganizowanie przewozu lekarskiego czy szansę skorzystania z pomocy psychologa. Pewne spółki ubezpieczeniowe proponują pokrycie wydatków wykonania operacji plastycznej (w razie potrzeby), natomiast również zasiłek dzienny, jeśli w wyniku wypadku dziecko ma dłuższą przerwę w nauce.

Czy szkolne ubezpieczenie obejmuje koronawirusa?

Ubezpieczenie szkolne jest to typ ubezpieczenia społecznego, do jakiego wchodzą wszyscy uczniowie na owych samych zasadach. Tak funkcjonują właśnie ubezpieczenia grupowe, iż wszyscy mają oczywiście tenże sam obszar oraz tenże sam plik ubezpieczeń. Niezależnie od osobistych preferencji lub wymagań, zapewniana ochrona ma styl określonego modelu. Taka polisa nie jest droga. Opłata za ubezpieczenie obejmuje kilkanaście, czasem kilkadziesiąt złotych w skali roku, co w wyliczeniu na dwanaście miesięcy (ubezpieczenie funkcjonuje cały rok) zapewnia sumę prawie dwóch – trzech złotych. To nie są wielkie wydatki jak za ubezpieczenie. Kwoty ubezpieczenia, natomiast to jest jeden spośród istotniejszych aspektów ubezpieczenia, są niezwykle niskie.

Na co zwrócić uwagę nabywając ubezpieczenie dziecka w szkole?

Ubezpieczenie Szkolne SzczecinJeżeli decydujesz się zabezpieczyć własną pociechę czy to w szkole, lub to na swoją rękę, zobacz jakie są wymogi polisy. Przede wszystkim zwróć uwagę na czas jaki obejmuje ochrona. Przeważnie jest to 12 miesięcy, natomiast część stowarzyszeń ubezpieczeniowych proponuje również krótkie NWW. O szczegóły zapytaj specjalistę. Istotne jest to, jakie wydarzenia są objęte opieką. Ważne jest to, aby polisa dotyczyła jak największej ilości wypadków. Ubezpieczenie ma za zadanie ochronić Twoje dziecko przed takimi zdarzeniami jak wypadek komunikacyjny lub nieszczęśliwy wypadek. Zobacz również kwoty ubezpieczenia, od jakich zależy wielkość zadośćuczynienia.

Polisa NNW – za co nie ma odszkodowania?

Ubezpieczenie od następstw tragicznych wypadków – kupowane w szkole lub samodzielnie – ma też jedna cechę wspólną, zatem wyłączenia obligacji. Są to sprawy, w jakich stowarzyszenie nie zrealizuje świadczenia. Spis wyłączeń jest dostępny w dokumencie OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia). Gdy spotkamy się z odmową odszkodowania? Takim wypadkiem jest przeważnie to, co w polisach dla dorosłych: wypadek lub śmierć po wypiciu alkoholu oraz samobójstwo.

Dwie polisy NNW to dwa odszkodowania

Ubezpieczenie od następstw tragicznych wypadków dla dziecka to jedna spośród najtańszych typów polis. Choćby jeżeli rodzice skuszą się na taki artykuł w szkole (20-30 zł rocznie), nic nie stoi na przeszkodzie, by zakupić polisę oddzielnie. W końcu koszt jest analogiczny, natomiast obszar zdecydowanie większy. Dodatkowo posiadania obu polis to kwota zadośćuczynień za to samo wydarzenie, np. złamanie ręki.

Czy ubezpieczenie NNW szkolne funkcjonuje także poza szkołą?

Wykupione w szkole ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków funkcjonuje 24 godziny na dzień poprzez 365 dni roku, zatem także w trakcie wakacji. Oraz nieważne jest, czy twoje dziecko złamało nogę potykając się o tornister podczas nauki biologii, lub w trakcie gry w piłkę ze znajomymi na obozie. W jednym oraz innym wypadku należy mu się zadośćuczynienie. W wypadku zdarzenia na obozie dziecko zapewne otoczone było także ochroną wykupioną poprzez biuro podróży. Natomiast wówczas wypłaty zliczają się. Zadośćuczynienie pobierzesz z dwóch umów NNW.

Ubezpieczenie NNW dla dzieci – cena oraz kwota zadośćuczynienia

Ubezpieczenia społeczne w szkołach są z zasady tańsze oraz wynoszą od prawie 30 do 50 zł. Polisy indywidualne dla uczniów także zakupimy w owej cenie. W wypadku ubezpieczenia grupowego uczniów szkoły mogą liczyć na specjalne upusty czy stawkę zabezpieczeń dla innych uczniów, jakich rodziców nie jest stać na wykupienie polisy. Stawka za ubezpieczenie jest jedna. Z zasady im droższe ubezpieczenie, tymże kwota odszkodowania jest większa. Niejednokrotnie większy jest także obszar ochrony dziecka. Wielkość zrealizowanego świadczenia zależy tymczasem od tego, jaki w efekcie wypadku powstał szwank na zdrowiu, jaki prezentowany jest w wartości procentowej.

Czy ubezpieczenie szkolne w ogóle jest niezbędne?

Niezwykle ostrożni rodzice mogą zastanawiać się, czy fakultatywne ubezpieczenie szkolne będzie dobrym zakupem. Odpowiedź jest jedna – niewątpliwie tak! Polisa oddziałuje ponieważ na poprawę zabezpieczenia dziecka przez zapewnienie zadośćuczynienia w razie przypadku. Zdobyte kapitały pozwalają sfinansować potencjalne leczenie i dadzą dostęp do najdoskonalszej opieki lekarskiej. Generalnie każda polisa gwarantuje ochronę, natomiast najlepiej jest postawić na zabezpieczenie, jakie ma największy obszar.

Ubezpieczenie Szkolne: Bezpieczeństwo Twojego Dziecka na Pierwszym Miejscu

Jesteśmy tu, aby zapewnić Ci spokój, wiedząc, że Twoje dziecko jest bezpieczne, kiedy jest w szkole. Ubezpieczenie szkolne to inwestycja w przyszłość Twojego dziecka, która zapewnia ochronę w przypadku nieoczekiwanych sytuacji. Pozwól nam przedstawić Ci, dlaczego warto rozważyć ubezpieczenie szkolne.

Dlaczego Ubezpieczenie Szkolne Szczecin jest Ważne?

Ubezpieczenie szkolne Szczecin jest stworzone po to, aby pomóc rodzicom zabezpieczyć się przed niespodziewanymi wydatkami związanymi z medycznymi lub innymi sytuacjami nagłymi, które mogą wystąpić podczas szkolnych aktywności. Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć to ubezpieczenie:

 1. Pokrycie kosztów leczenia: Ubezpieczenie szkolne może pomóc w pokryciu kosztów opieki medycznej, wizyt u lekarza lub hospitalizacji, które mogą być potrzebne w wyniku wypadku lub choroby.
 2. Zabezpieczenie finansowe: To ubezpieczenie może pomóc w ochronie Twoich finansów przed nieoczekiwanymi wydatkami, które mogą wyniknąć z sytuacji, w których Twoje dziecko może ucierpieć.
 3. Spokój ducha: Wiedząc, że Twoje dziecko jest objęte ochroną, możesz spokojnie skupić się na jego rozwoju i nauce, bez zbędnego stresu związanego z możliwymi sytuacjami awaryjnymi.

Co Oferujemy?

Nasza firma oferuje ubezpieczenia szkolne, które są dostosowane do potrzeb rodziców i uczniów. Nasze plany obejmują:

 • Pokrycie kosztów medycznych w przypadku wypadków szkolnych.
 • Ochronę przed kosztami leczenia w przypadku chorób.
 • Pomoc w przypadku utraty mienia szkolnego, takiego jak sprzęt elektroniczny czy podręczniki.
 • Dostępność do pomocy w razie nagłych sytuacji podczas szkolnych wycieczek i wydarzeń sportowych.

Jak Zacząć?

Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem szkolnym dla swojego dziecka, skontaktuj się z nami już dziś. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci wybrać najlepszy plan ubezpieczenia.

Pamiętaj, że inwestycja w ubezpieczenie szkolne Szczecin to inwestycja w przyszłość Twojego dziecka. Daj sobie spokój, wiedząc, że Twoje dziecko jest chronione w każdym szkolnym środowisku. Razem możemy zadbać o ich bezpieczeństwo i spokój.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej o naszych planach ubezpieczeń szkolnych i rozpocząć proces zabezpieczenia przyszłości swojego dziecka.

Oferujemy również ochronę i ubezpieczenia pracowników COVID 19

Ubezpieczenie Dziecka: Ochrona Dla Twojego Skarbu

Dla każdego rodzica bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem. Dlatego oferujemy kompleksowe ubezpieczenie dziecka, które daje Ci pewność, że Twój największy skarb jest odpowiednio zabezpieczony. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego warto zainwestować w ubezpieczenie dziecka.

Dlaczego Ubezpieczenie Dziecka Jest Tak Ważne?

 1. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu: Życie pełne jest nieprzewidywalnych sytuacji, a dzieci często są bardziej narażone na różnego rodzaju zagrożenia. Ubezpieczenie dziecka daje Ci spokój ducha, że Twoje dziecko jest chronione w przypadku wypadków, chorób i innych sytuacji awaryjnych.
 2. Koszty medyczne: Nagłe przypadki chorobowe lub wypadki mogą generować znaczne koszty związane z opieką medyczną. Nasza polisa ubezpieczeniowa służy ochronie Twojego dziecka, pomagając w pokryciu kosztów leczenia, wizyt u lekarza i leków.
 3. Pomoc finansowa w trudnych chwilach: W przypadku poważnych wypadków, które prowadzą do utraty zdolności do pracy lub trwałego uszczerbku na zdrowiu, ubezpieczenie dziecka może zapewnić wsparcie finansowe, które pozwoli na utrzymanie rodziny i odpowiednią opiekę nad dzieckiem.

Nasza Oferta Ubezpieczenia Dziecka

Nasza firma specjalizuje się w ubezpieczeniach dziecięcych, dostosowanych do różnych potrzeb rodziców. Nasze polisy obejmują:

 • Pokrycie kosztów medycznych: W przypadku wypadków lub nagłych zachorowań, zapewniamy wsparcie finansowe na koszty leczenia, wizyty u lekarza i leki.
 • Ochronę przed kosztami leczenia w przypadku chorób: Ubezpieczenie dziecka obejmuje również opiekę medyczną w przypadku chorób, zapewniając niezbędne wsparcie w trudnych chwilach.
 • Wsparcie finansowe dla rodziny: Nasza polisa ubezpieczeniowa pomaga rodzinie w przypadku utraty zdolności do pracy dziecka lub innych poważnych sytuacji.

Pamiętaj, że ubezpieczenie dziecka to inwestycja w spokój umysłu i bezpieczeństwo Twojego największego skarbu. Daj sobie pewność, że Twoje dziecko jest w dobrych rękach, niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość.

Skontaktuj się z nami już dziś i razem zabezpieczmy przyszłość Twojego dziecka.

Możliwość komentowania jest wyłączona.