Polisy mieszkaniowe w Proama

Proama SzczecinOsoby kupujące ubezpieczenia mieszkaniowe w Proamie, najczęściej wybierają ubezpieczenia od wszystkich ryzyk wraz z OC w życiu prywatnym, a także ubezpieczenie obiektów przydomowych.

Dawid Piasecki, dyrektor Departamentu Sprzedaży Agencyjnej w Proama podkreślił, że nowe ubezpieczenie powstało we współpracy z agentami, którzy najlepiej znają potrzeby klientów ubezpieczyciela. Jedną ze zmian było wprowadzenie pakietu all risk, przy jednoczesnym pozostawieniu do wyboru przez klienta rozbudowanej opcji opartej o ryzyka nazwane atrakcyjne dla klientów jest również OC w życiu prywatnym.

W ramach OC w życiu prywatnym w Proama ochroną objęte są, m. in. szkody zalaniowe powstałe niezależnie od winy ubezpieczonego, w tym szkody wężykowe bez względu na ich przyczynę, a także m. in. inne szkody powstałe wskutek wydostania się cieczy z instalacji, pęknięcia, odłączenia przewodów doprowadzających, samoczynnego uruchomienia instalacji gaśniczych, awarii sprzętu AGD czy nieumyślnego rozbicia akwarium, a także szkody wyrządzone przez posiadane zwierzęta oraz powstałe podczas jazdy na rowerze lub amatorskiego uprawiania sportów, np. jazdy na nartach na terenie RP.

Proama oferuje polisy roczne i trzyletnie. Co czwarty klient decyduje się na ubezpieczenie mieszkania na 36 miesięcy. Dla klientów takie rozwiązanie jest najbardziej atrakcyjne i korzystne, szczególnie dla osób, które posiadają kredyt na mieszkanie. 33% klientów zdecydowało się również na ubezpieczenie obiektów przydomowych takich jak budynki niemieszkalne, obiekty małej architektury, ogrodzenie czy garaż.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.