Cena ubezpieczenia oc przewoźnika

cena ocp przewoźnika na busaWycena OC przewoźnika

Cena polisy OC przewoźnika według wycen, jakie przygotowują Towarzystwa Ubezpieczeniowe, zależy od wielu czynników. Przede wszystkim ogromny wpływ na cenę ma wybrana przez klienta suma ubezpieczenia oraz to w jaki sposób jest weryfikowana. Bardzo ważny jest zakres ubezpieczenia, zasięg terytorialny obowiązywania ubezpieczenia OCP i wysokość udziału własnego ubezpieczonego w likwidacje szkód, która zwana jest franszyzą redukcyjną. Przejdź do zakładki kalkulator oc przewoźnika i sam oblicz składkę

  • Jaki jest koszt OCP?

cena oc przewoźnika

Koszt polisy OC samochodu osobowego to koszt od 200 do 1500 zł rocznie. Ubezpieczenie OC dla przewoźników krajowych, posiadających licencję przewozową to koszt kilkuset złotych rocznie. Jednak zbyt niska cena polisy może nie zagwarantować wypłacenia odszkodowania ponieważ nie obejmuje większości zdarzeń drogowych. Przewoźnicy, którzy chcą bardziej zabezpieczyć się przed kosztami pokrytymi z własnej kieszeni powinni pomyśleć o wyższej kwocie ubezpieczenia. Cena polisy oc przewoźnika zależy od tego jak ubezpieczyciel wyliczy ryzyko wystąpienia szkód. Koszt ubezpieczenia oc przewoźnika zależy od wielu zmiennych.

  • OCP dla pojazdów o DMC poniżej 3,5 tony

Przewoźnicy, którzy usługi świadczą pojazdami poniżej 3,5 tony, nie musza posiadać licencji przewozowej, co oznacza, że często nie posiadają polisy OC. Jednak my mamy w ofercie ubezpieczenie oc przewoźnika dla pojazdów poniżej 3,5 t! Firmy spedycyjne często wymagają takiego zabezpieczenia dlatego wyszliśmy Wam na przeciw.

Pomimo że firmy transportowe które wykonują przewozy za pomocą tzw busów nie posiadają oni licencji przewozowej, oferujemy ubezpieczenie ocp dla samochodów do 3,5 tony. Ubezpieczenie ocp do 3 5t cena – zależy od tego co wozisz składki zaczynają się od 280 zł rocznie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.