Allianz Police

Allianz Police to dobrze znana wszystkim marka, która na naszym rynku istnieje od wielu lat. Słynie przede wszystkim z poważnych kampanii reklamowych, które pomogły jej się wybić. Sama firma powstała w 1997 roku od zupełnych podstaw, i z każdym rokiem rozwijała się, a każda poważna zmiana była kamieniem milowym w jej istnieniu. Obecnie Allianz ma prawie dwa miliony klientów, co jak na polski rynek jest osiągnięciem naprawdę dużym.

Od początku swojego istnienia co roku praktycznie Allianz zdobywało kolejne prestiżowe nagrody, które dodawały całej firmie rozgłosu, a także pewności jako marce. Szczególnie rozwinął się Allianz Szczecin, który zdobył duże uznanie w sektorze ubezpieczeń na życie na lokalnym rynku.

Grupa Allianz Police oprócz ubezpieczeń zajmuje się także między innymi funduszami inwestycyjnymi, a także coraz częściej także OFE – na tym rynku zdobywa coraz większe zaufanie i przyciąga coraz większą ilość klientów. Firma inwestuje wiele w innowacje w postaci usług internetowych i telekomunikacyjnych, a także dba o relacje klient-konsultant.

Zgłaszanie szkód

  • Zadzwoń z miejsca wypadku na numer 801 10 20 30 lub z telefonów komórkowych +48 22 567 12 02

Jeśli chcesz skorzystać z oferty ubezpieczeniowej w obrębie Polic

TU ubezpieczenia

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

Kontakt Www.tanieubezpieczenia.com.pl

tel. 793 20 40 60

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.