Uniqa Police

Uniqa Police to kolejna bardzo doświadczona firma na rynku ubezpieczeń indywidualnych i firmowych. Firma działa na polskim rynku od 1990 roku i należy do austriackiego holdingu ubezpieczeniowego – UNIQA Police.

Sama firma od ponad 20 lat skutecznie działa jako towarzystwo ubezpieczeniowe, często odnosząc przy tym sukcesy w postaci nagród za jakość usług i pozytywny stosunek do klienta. Dzięki dobrej opinii wśród klientów Uniqa Szczecin ma jeden z największych nakładów finansowych oraz ogromny kapitał zakładowy – należy zdecydowanie do czołówki polskich towarzystw ubezpieczeniowych.

Główny zarobek dla spółki stanowią indywidualne oraz firmowe ubezpieczenia na życie. Dzięki stałym klientom firma jest w stanie spokojnie bytować na polskim (jakże zapchanym) rynku. Wiele oddziałów z Uniqa Warszawa, Uniqa Szczecin oraz Uniqa Poznań na czele daje klientowi poczucie bezpieczeństwa swojej polisy oraz zaufanie do marki. Widać więc, że przed Uniqa z pewnością kilka świetnych lat, które mogą zaprocentować nowymi umowami o ubezpieczenie.

 

Zgłaszanie szkód

  • Zadzwoń z miejsca wypadku na numer 091 42 54 650, 42 54 500

Jeśli chcesz skorzystać z oferty ubezpieczeniowej w obrębie Polic

TU ubezpieczenia

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

Kontakt Www.tanieubezpieczenia.com.pl

tel. 793 20 40 60

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.