InterRisk Police

InterRisk Police Vienna Insurance to grupa skupiająca największe i najbardziej zaufane firmy ubezpieczeniowe z całej Europy Środkowej i Wschodniej. W skład tej grupy wchodzi między innymi InterRisk Police. Jest to towarzystwo ubezpieczeniowe, które na polskim rynku działa już od 18 lat. Od kilku lat wchodzi ono w skład wyżej wymienionej grupy.

InterRisk Police to wbrew pozorom dobra marka, która bardzo dużo inwestuje w polski rynek. Zysk z tego mają przede wszystkim uczelnie wyższe – to właśnie one są głównym celem przedstawicieli marketingowych InterRisk. Pod opieką tej ubezpieczalni jest aż dwadzieścia procent wszystkich uczelni wyższych w Polsce.

InterRisk to także przeszło pięćdziesiąt oddziałów w różnych częściach kraju. W każdym większym mieście masz możliwość ubezpieczenia się w firmie tej marki, co daje Ci jeszcze większe możliwości.

InterRisk Szczecin oferuje przede wszystkim ubezpieczenia indywidualne oraz ubezpieczenia dla firm. To właśnie one są głównym źródłem dochodu całej spółki. Firma rozwija się w szybkim tempie i już niedługo może być flagowym obiektem marki Vienna Insurance.

Zgłaszanie szkód

  • Zadzwoń z miejsca wypadku na numer 91 / 434 44 2

Jeśli chcesz skorzystać z oferty ubezpieczeniowej w obrębie Polic

TU ubezpieczenia

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

Kontakt Www.tanieubezpieczenia.com.pl

tel. 793 20 40 60

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.