Wypowiedzenie polisy OC Warta

Dzięki nam wypowiedzenie umowy OC Warta będzie dużo łatwiejsze

Na samym początku warto pobrać druk wypowiedzenia umowy OC Warta, jaki znajdziesz u nas, trzeba będzie go wypełnić oraz odesłać.

Jeśli nie znalazłeś jeszcze najtańszego ubezpieczenia oblicz składkę za pomocą naszej porównywarki ubezpieczenia OC

porównywarka oc

  • Druk wypełnia osoba która zawierała polisę w ramach ubezpieczenia OC Warta, następnie go podpisuje.
  • Wypowiedzenie OC Warta, musi wpłynąć do ubezpieczyciela na dzień, przed zakończeniem trwania aktualnej umowy, inaczej zgodnie z prawem zostanie ona przedłużona. Warto zatem zrobić to dużo wcześniej, i tak takie wypowiedzenie OC wchodzi w życie, dopiero na na sam koniec obowiązującej nas do tego czasu umowy.
  • Wiele osób zapomina, iż w dniu kiedy rezygnują z ubezpieczenia i składają wypowiedzenie OC Warta, muszą niemal natychmiast nabyć nową polisę, inaczej mogą się liczyć z ogromnymi karami finansowymi.
  • Nie podejmuj zbyt pochopnych ruchów, co za tym idzie przejrzyj jeszcze raz na spokojnie, wszystkie dostępne oferty na naszym krajowym rynku, może jakiś ubezpieczyciel zaproponuje ci w tym momencie, bardzo atrakcyjne warunki współpracy
  • Wskazane jest dostarczenie wypowiedzenia OC Warta osobiście, choćby wykorzystując agenta i pośrednika tej firmy, ewentualnie wybierając się do konkretnej placówki. Można także zeskanowane dokumenty wysłać na odpowiedni adres e-mail.

Wszyscy dostarczający wypowiedzenie umowy OC Warta osobiście, otrzymają niemal natychmiast dokument potwierdzający złożenie w tym dniu danego wniosku. Oczywiście takie potwierdzenie, to coś czym dysponujemy zawsze lub powinniśmy żądać od ubezpieczyciela, bez względu na formę dostarczenia wypowiedzenia OC Warta.

Wypowiedzenie polisy OC Warta
1999 votes, 5.00 avg. rating (99% score)

Możliwość komentowania jest wyłączona.