Wypowiedzenie umowy OC Generali

Szukasz wzoru wypowiedzenia umowy OC Generali? Nie masz zamiaru kontynuować z nimi współpracy?

Jeśli tak, to najpierw pobierz pozyskaj odpowiedni wzór dokumentów czyli wniosku, jaki znajdziesz za darmo do wykorzystania u nas.

Jeśli nie znalazłeś jeszcze najtańszego ubezpieczenia oblicz składkę za pomocą naszej porównywarki ubezpieczenia OC

Porównywarka Oc

Potem niezbędne jest jego wypełnienie oraz wysłanie zakładając przy tym że :

  • Uzupełni wszystkie dane w dokumencie dotyczącym wypowiedzenia umowy OC Generali, właściciel polisy ubezpieczeniowej, wzorując się na niej, na samym końcu podpisując ją czytelnie.
  • Wypowiedzenie umowy OC Generali mamy obowiązek dostarczyć nie później niż ustalony przy tym termin, czyli na dzień przed jej prawnym wygaśnięciem, co stanie się jeśli nie dotrzymamy tych warunków? Zostanie ona z automatu przedłużona, o czym chyba nie wolałbyś się raczej przekonać, skoro już podjąłeś pewne kroki w kierunku nowego ubezpieczyciela OC, to wypowiedzenie umowy OC Generali, złóż dużo wcześniej.
  • Złożenie wypowiedzenie umowy OC Generali, nakazuje nam równoczesne nabycie w tym samym dniu, nowej polisy ubezpieczeniowej, pod groźbą konsekwencji finansowych.
  • Porównałeś wszystkie dostępne i odpowiadające twoim wymaganiom oferty w aspekcie podmiotów proponujących ci swoje ubezpieczenie OC? Może dobrym rozwiązaniem, będzie zrobienie tego jeszcze raz, tak dla potwierdzenia słuszności swojego wyboru.
  • Nie ważne jak dostarczysz wypowiedzenie ubezpieczenia OC Generali, zawsze masz otrzymać potwierdzenie jego przyjęcia.

Jeśli podpisałeś ją po dacie 11.02.2012. to nie wpadaj w panikę przy wysyłaniu jej pocztą (na adres placówki lub prosto do centrali), brana jest pod uwagę nie data dostarczenia a nadania (stempla na liście poleconym)

Możesz wysłać także wypowiedzenie ubezpieczenia OC Generali faksem (potwierdzenie przyjęcia takiego dokumentu tutaj również masz posiadać), jak i drogą elektroniczną czyli pocztą e-mail. Pomimo potrzeby poświęcenia czasu, większość z nas woli to zrobić osobiście i bezpośrednio, w najbliższym dla nich oddziale.

Możliwość komentowania jest wyłączona.