Wypowiedzenie polisy OC HDI

Masz w planach wypowiedzieć umowę OC HDI

Więc musisz wiedzieć, iż niezbędny będzie druk, jaki wykorzystać do tego celu, znajdziesz i pobierzesz go bezpłatnie TU.

Jeśli nie znalazłeś jeszcze najtańszego ubezpieczenia oblicz składkę za pomocą naszej porównywarki ubezpieczenia OC

Porównywarka Oc

Jeśli już wydrukujesz, to postępuj wedle konkretnych założeń, do których zalicza się :

  • Wypełnienie wniosku przez właściciela polisy, wypowiedzenie ubezpieczenia OC HDI, nastąpi tylko wtedy, gdy zrobi to właściciel, zresztą musi on ją podpisać, inaczej nie będzie w żaden sposób ważna. Przygotuj swoją dotychczasową polisę, i dokładnie wykorzystaj podane tam dane, tylko one mają się znaleźć w takim wniosku.
  • Dostarczyłeś umowę wypowiedzenia OC HDI w dniu jej zakończenia? Zatem spóźniłeś się, i zgodnie z prawem zostanie automatycznie przedłużona, jak uniknąć takich konsekwencji? Zrób to dużo wcześniej, nawet tydzień czy miesiąc przed jej wygaśnięciem, nic to nie zmieni jeśli chodzi o jej ważność, minie dopiero w adekwatnym do tego dniu.
  • Znajdź tego samego dnia podmiot w którym wykupisz nową polisę, jeśli takową już od dłuższego czasu posiadasz, to nawet lepiej.
  • Ciężko jednoznacznie określić, czy twój wybór nowego ubezpieczyciela jest dobry, jeśli masz ku temu pewne wątpliwości, to czas najwyższy je rozwiać. Jest wiele możliwości w aspekcie, porównania dostępnych na rynku ubezpieczeń OC.
  • Jak dostarczyć wypowiedzenie umowy OC HDI? :
  • Na wskazany adres e-mail, i zawsze powinieneś otrzymać potwierdzenie przyjęcia twojego wniosku, nie dostałeś go? Więc się upomnij, taki dokument jest czymś nader ważnym (zwróć również uwagę na jakość skanu, musi on być czytelny)
  • Dostarcz wypowiedzenie umowy OC HDI do jednej z najbliższych placówek czy oddziałów.

Pamiętajmy także o zmianach, jakie zaszły po 11.02.2012. zwłaszcza w zakresie ważności daty nadania, dowodem potwierdzającym iż wypowiedzenie umowy OC HDI stało się faktem, jest wspomniane powyżej potwierdzenie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.