Warta Szczecin

warta szczecinTowarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta, znane ci również po prostu jako Warta Szczecin działa nieprzerwanie od roku 1920. Można ją więc uznać za zdecydowanie najstarszą tego typu firmę w naszym kraju. Z pakietów ubezpieczeń jakie oferuje nam Warta mogą korzystać nie tylko klienci indywidualni, ale również osoby z działalnością gospodarczą.

W propozycjach ubezpieczeń jakie znajdziemy w ofercie można wymienić: polisę na życie i emerytalną, programy inwestycyjne czy polisę wakacyjną, na dom.

Kalkulator OC

Pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych w Warta

Znajdziemy tutaj pełny zakres obsługi dla kierowców:

  • Assistance
  • NNW
  • Ubezpieczenie OC i AC
  • Warta Auto

Ubezpieczenia możesz wykupić oddzielnie, bądź też bez problemów połączyć je w pakiety.

Jak się skontaktować z Warta Szczecin?

Tutaj masz do wyboru szereg różnych opcji, wybierz więc dla siebie najlepszą i najwygodniejsza. Możesz skontaktować się poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej albo telefonicznie pod numerami telefonu:  91 4340520 (informacja), 801 341 341 (likwidacja szkód na terenie Polski). Polecamy również osobiste stawienie się do placówki. Adres główny: WARTA S.A.ul. Dworcowa 1A, 70-952 Szczecin

Jak zgłosić szkodę do Warty.

Pomożemy Państwu w trudnym procesie likwidacji szkody w Warta. Otrzymasz również samochód zastępczy na czas likwidacji szkody. Auto zastępcze wypożyczane jest bezgotówkowo na cały okres naprawy.

 

Dla mieszkańców Szczecina polecamy oddział pod adresem:

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

TU ubezpieczenia

Ul.Opłotki 2

Szczecin

tel. 91 434 05 20 lub 793 204060

5.00 avg. rating (99% score) - 2699 votes

Możliwość komentowania jest wyłączona.