Trasti Szczecin – najtańsze ubezpieczenie OC w Szczecinie

Trasti SzczecinTrasti Szczecin to nowe Towarzystwo ubezpieczneniowe na  rynku ubezpieczeń. To marka  słoweńskiej grupy Zavarovalnica Triglav, czyli założonej w 1900 roku jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Całej Europie. Ubezpieczycielem stojącym za marką Trasti jest Zavarovalnica Triglav – jedno z największych towarzystw ubezpieczeń w regionie Europy Południowej, z siedzibą w Słowenii, notowane na giełdzie w Ljubljanie.  Grupa prowadzi działalność na terenie m.in. Słowenii, Serbii Horwacji Bośni i Hercegowiny, a od 2021 roku również w Szczecinie oraz całej Polsce.

Trasti Szczecin to nowa, innowacyjna firma na polskim rynku ubezpieczeń. Zbudował ją zespół uznanych ekspertów branży finansowej, z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w Polsce.

Oblicz OC w Trasti Szczecin

Produkty ubezpieczeniowe Trasti powstają w całości w Polsce i są w pełni przystosowane do realiów naszego rynku oraz potrzeb polskich kierowców. W ofercie firmy znajduje się obowiązkowe ubezpieczenie OC właścicieli pojazdów mechanicznych, pomoc assistance w kilku wariantach oraz ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów.

Trasti Szczecin zgłoszenie szkody

Jak zgłosić szkodę w Trasti? To proste. Klienci Trasti mogą skorzystać z kilku możliwości zgłoszenia szkody:

  • telefoniczne zgłoszenie szkody w TU Trasti – wystarczy zadzwonić pod numer +48 22 250 93 73,
  • zgłoszenie szkody poprzez formularz – szkoda personalna lub szkoda majątkowa,
  • skorzystanie z formularza w formie pdf,
  • przesłania informacji drogą mailową na adres: szkoda@trasti.pl
  • korespondencyjne zgłoszenie szkody na adres Trasti, Skr. Envelo 206, 00-935 Warszawa.

Gdzie znaleźć Agenta Trasti Szczecin

Szukasz taniego ubezpieczenia Trasti Szczecin a twoja dzielnica to Krzekowo, Bezrzecze, Majowe, Niebuszewo, Osów, Bukowe, Centrum, Dąbie, Pilchowo, Golęcino, Gocław, Gumieńce, Kijewo, Podjuchy, Pogodno, Pomorzany, Skolwin, Słoneczne, Stołczyn, Świerczewo, Warszewo, Wielgowo, Załom, Zawadzkiego, Zdroje, Żelechowa, Żydowce lub mieszkasz w  Police, Goleniów, Stargard, Gryfino, Chojna, Pyrzyce, Myślibórz, Barlinek, Świnoujście, Kamień Pomorski, Gryfice, Kołobrzeg, Koszalin, Sławno, Łobez, Świdwin, Białogard, Drawsko Pomorskie, Wałcz, Choszczno, Mirosławiec , Czaplinek, Złocieniec, Chociwel, Dobrzany. Zapraszamy Tanie Ubezpieczenia Szczecin.

Dla mieszkańców Szczecina  polecamy kontakt pod adresem:

Tanie Ubezpieczenia Trasti

Ul.Opłotki 2

Szczecin

tel. 793 204060

Możliwość komentowania jest wyłączona.