Warta Police

Warta PoliceWarta to jedno z najstarszych towarzystw ubezpieczeniowych, które zostało utworzone w 1920 roku w Poznaniu. Od tamtego czasu sukcesywnie spółka stara się poszerzać swoje usługi oraz zdobywać nowych klientów. I nie da się ukryć – sama firma ma ogromny wkład w swoje działania. Tylko w I kwartale 2012 roku Warta Szczecin zebrała ponad półtora miliarda ze składek ubezpieczeniowych (zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm).

Towarzystwo ubezpieczeniowe Warta Police nastawia się obecnie przede wszystkim na klientów indywidualnych. Ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia zdrowotne stanowią największy przychód firmy i to na nich opierany jest całkowity obrót kapitałowy.

Warta to marka, której niezwykle ciężko zagrozić. Dlaczego? Działa na polskim rynku od wielu lat i jest wyznacznikiem jakości dla pozostałych ubezpieczycieli. Jest to ścisła polska czołówka firm ubezpieczeniowych, oferującą Polakom tanie i przystępne warunki ubezpieczenia zdrowotnego. Dlatego samej spółce analitycy wróżą interesującą przyszłość.

Zgłaszanie szkód

  • Zadzwoń z miejsca wypadku na numer 801 31 311 lub 601 31 311

Jeśli chcesz skorzystać z oferty ubezpieczeniowej w obrębie Polic

Tanie ubezpieczenia

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

Kontakt Www.tanieubezpieczenia.com.pl

tel. 793  20 40 60

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.