HDI Police

HDI Asekuracja to spółka, która powstała w roku 2010, jednak istniała na rynku już dwadzieścia lat temu (pod inną nazwą). Zadaniem i głównym celem tego towarzystwa ubezpieczeniowego jest zabłysnąć na rynku ubezpieczeń majątkowych. Plany ambitne i trzeba przyznać, że spółka nie pozostaje gołosłowna. Oddział HDI  Police odniósł w zeszłym roku rekordowe zyski, a całe towarzystwo z roku na rok odnosi coraz większy przychód.

Kluczem do sukcesu spółki HDI Asekuracja jest z pewnością zarząd, który jest dość skromny – tylko 4 osoby – ale za to wszyscy członkowie mają głowę na karku i podejmują jak dotąd same słuszne decyzje.

W przeciwieństwie do innych towarzystw ubezpieczeniowych – ta spółka nie jest nastawiona przede wszystkim na klientów indywidualnych. Wypełniła ona nisze głównego nacisku na małe i średnie firmy. Tutaj też odnosi największy przychód. Równie wysokie dochody HDI Police Asekuracja ma także przy ubezpieczeniach dla wielkich korporacji. Kilku solidnych klientów sprawiło, że spółka jest w bardzo korzystnej sytuacji finansowej.

Zgłaszanie szkód

  • Zadzwoń z miejsca wypadku na numer tel: (22) 44 99 99; 801 801 181

Jeśli chcesz skorzystać z oferty ubezpieczeniowej w obrębie Polic

Tanie ubezpieczenia

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

Kontakt Www.tanieubezpieczenia.com.pl

tel.  793  20 40 60

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.