Uniqa Szczecin

uniqa szczecinFirma ubezpieczeniowa Uniqa nie jest młodym graczem na naszym polskim rynku, aczkolwiek jest jednym z mniej znanych ubezpieczycieli. Nie oznacza to jednak, że posiada ograniczone czy też gorsze usługi od innych. Uniqa Szczecin Versicherungen AG jest strategicznym inwestorem spółki. Klienci  mogą skorzystać z szerokiej gamy ubezpieczeń: Ubezpieczenie na Życie, Ubezpieczenie podróży, Ubezpieczenia mieszkań  oraz z Ubezpieczenia komunikacyjnego. Dla firm oferta została skomponowana w postaci wielu pakietów: Firma, Rolnictwo, Ochrona prawna, Odpowiedzialność cywilna, Komunikacja, Osobowe i na życie.

Kalkulator OC

Poniżej znajdziesz ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych i nie tylko jakie oferuje nam Uniqa:

  • Ubezpieczenie NNW
  • Ubezpieczenie szyb
  • Ubezpieczenie Assistance
  • Ubezpieczenia AC i OC
  • Ubezpieczenia finansowe
  • Ubezpieczenia dla firm

Kontakt oraz zgłaszanie szkód

W przypadku chęci ubezpieczenia samochodu lub skorzystania z innego pakietu w Uniqa Szczecin zachęcamy do kontaktu pod podanymi niżej numerami telefonów, bądź też osobiste stawienie się w oddziale ubezpieczyciela w Szczecinie.

Jak zgłosić szkodę do Uniqa

Pomożemy Państwu w trudnym procesie zgłoszenie szkody w Uniqa. Otrzymasz również samochód zastępczy na czas likwidacji szkody. Auto zastępcze podstawimy pod wskazany adres.

Dane adresowe:

Dla mieszkańców Szczecina  polecamy kontakt pod adresem:

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

TU ubezpieczenia

Ul.Opłotki 2

Szczecin

tel. 91 434 05 20 lub 793 204060

5.00 avg. rating (99% score) - 2581 votes

Możliwość komentowania jest wyłączona.