InterRisk Szczecin

interrisk szczecinSpółka InterRisk Szczecin w naszym kraju została założona w roku 1993, ale w 2006 roku stała się częścią VIENNA INSURANCE. Szereg różnych pakietów oraz bardzo rozbudowane możliwości dobierania poszczególnych opcji ubezpieczenia sprawiają, że InterRisk jest świetnym wyborem nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również mniejszych i dużych firm.

Jeśli chodzi o tych pierwszych, to mają oni do wyboru: pakiety Dom, Mieszkanie, Podróż, Zdrowie oraz Ty i rodzina. Klienci korporacyjni mogą wybrać natomiast: Majtek i OC, Osobowe, Komunikacja, Zdrowotne.

Kalkulator OC

Ubezpieczenia komunikacyjne w InterRisk Szczecin

InterRisk może nam przedstawić także ciekawe propozycje dotyczące ubezpieczeń komunikacyjnych, na które składają się:

  • AC
  • OC
  • Zielona karta
  • Assistance
  • NNW
  • Ochrona prawna

Kontakt z grupą InterRisk Szczecin

Z InterRisk możesz kontaktować się telefonicznie pod numerem: 91 / 434 44 2, albo skorzystać z możliwości dostępnych technologii i wysłać maila z zapytaniem na adres: szczecin@interrisk.pl Po szczegółowe informacje dotyczące dostępnych pakietów ubezpieczeń oraz inne informacje o towarzystwie InterRisk zapraszamy na ich oficjalną stronę:  www.interrisk.pl. Można tam również poprzez specjalny formularz online zgłosić szkodę bez wychodzenia z domu. W Szczecinie oddział InterRisk mieści się pod adresem: InterRisk (oddział) – Szczecin Ulica: Bohaterów Getta Warszawskiego 24, 70-302, Szczecin

Jak zgłosić szkodę do InterRisk

Pomożemy Państwu w trudnym procesie zgłoszenie szkody w InterRisk. Otrzymasz również samochód zastępczy na czas likwidacji szkody. Auto zastępcze podstawimy pod wskazany adres.

Dla mieszkańców Szczecina  polecamy kontakt pod adresem:

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

TU ubezpieczenia

Ul.Opłotki 2

Szczecin

tel. 91 434 05 20 lub 793 204060

5.00 avg. rating (99% score) - 3981 votes

Możliwość komentowania jest wyłączona.