Ubezpieczenie OC Anglika

Ile kosztuje ubezpieczenie OC dla anglika u nas bez zwyżek!

Cena Oc AnglikaSamochody z kierownicą po prawej stronie można legalnie rejestrować w Polsce. Od sierpnia 2015 roku w w naszym kraju jest możliwość rejestracji Pojazdów z kierownicą po prawej stronie. Policja oraz eksperci  ruchu drogowego przyznają, że większa liczba takich samochodów spowoduje wzrost wypadków  i kolizji co za tym idzie odbije się to na cenie stawek ubezpieczenia oc anglika. Nasza multiagencja oferuje ubezpieczenie oc anglika bez żadnych zwyżek. Sam oblicz ubezpieczenie oc dla samochodu z kierownicą po prawej stronie wchodząc w zakładkę kalkulator OC.

Samochód musi być zarejestrowany w Polsce!!

Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii i auto jest tam zarejestrowane musisz wykupić angielskie ubezpieczenie i nie nie da się tego obejść.

Musimy pamiętać że  samochody te są przeznaczone do poruszania się w  innych warunkach. Kierujący ma mocno ograniczoną widoczność szczególnie trudne są w takim przypadku manewry omijania, wyprzedzania lub wyjazdu z miejsca postojowego, które wymagają od kierowcy wysunięcia się na lewą stronę lub pomocy pasażera.

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom oferujemy Państwu ubezpieczenie oc samochodów sprowadzonych z Wielkiej Brytanii z kierownicą po lewej stronie bez zwyżek.  Cenę ubezpieczenia kalkulujemy jak zwykły samochód.

Możliwość komentowania jest wyłączona.