TanieUbezpieczenia.com.pl przedstawia – Dekalog narciarza

Ubezpieczenie Na NartyJuż niedługo rozpoczyna się sezon kiedy po raz kolejny będziemy mogli wybrać się w góry. Coroczne wyprawy w góry to dla niektórych już tradycja. Teraz możemy tylko nasłuchiwać prognoz pogody i liczyć, że akurat na nasz wyjazd będzie ona najlepsza. Jeśli chcemy aby nasz wyjazd był bezpieczny i udany powinniśmy stosować się do kilku porad.

Ostatnio czytając wiadomości na jednym z portali informacyjnych na artykuł napisany przez redaktorów z serwisu TanieUbezpieczenia.com.pl o nazwie Dekalog narciarza. Cieszę się bardzo, że portal ten stara się walczyć o świadomości ubezpieczeniową wśród narciarzy ale i także o to aby wypadków na stokach było jak najmniej. Czytając ten świetny artykuł przekonamy się jak duża odpowiedzialność leży na barkach kierowców ale i także każdego użytkownika stoku narciarskiego. Ubezpieczenia dla podróżujących w góry to już kolejny pakiet w ofercie TanieUbezpieczenia.com.pl Stworzony przez nich produkt ma na celu zminimalizowanie wypadków na stokach.

Powinniśmy zdać sobie sprawę, że lepiej będzie jeśli nasz wyjazd obędzie się bez wypadku bo odszkodowanie nie zrekompensuje czasu straconego przez kontuzję. A co takiego jeszcze znajdziemy w artykule pod tytułem Dekalog narciarza?

Jest kilka podstawowych kwestii, o których bardzo często zapominają nawet wieloletni narciarze, którzy swoją przygodę na stoku rozpoczęli już wiele lat temu. Przede wszystkim o formę powinniśmy dbać przez cały rok a nie tylko w okresie przed wyjazdem. Nagły wzmożony wysiłek na wysokich obrotach może doprowadzić do naszej kontuzji. Nasz strój oraz sprzęt powinien znajdować się na wysokim poziomie pod względem jakości. Wszystkie zniszczenia i uszkodzenia powinniśmy zastąpić nowym zakupem. I bardzo ważna kwestia. Stok narciarski jest jak jezdnia, a jazda na nartach jak prowadzenie samochodu. Nie powinniśmy wiec .. wychodzić na stok pod wpływem alkoholu, nigdy w życiu. Szkody jakie możemy wyrządzić mogą być tragiczne a konsekwencje olbrzymie.

Większość przykazań z dekalogu masz charakter rozsądkowy. Warto więc pomyśleć zanim wyruszymy na stok.

Możliwość komentowania jest wyłączona.