PZU samochód zastępczy z oc sprawcy

Auto Zastępcze SzczecinCo robić, by uniknąć przykrych niespodzianek na drodze? Po pierwsze, nie spieszyć się. Nie wsiadać do samochodu na ostatnią chwilę. Do przewidywanego czasu podróży, najlepiej z góry doliczyć kilka minut. Wtedy będziemy spokojniejsi, bardziej zrelaksowani, a tym samym przewidujący i czujni. Chęć jak najszybszego dojechania na miejsce jest najczęstszą przyczyną wypadków, kolizji i stłuczek. Tymczasem szybko nie znaczy bezpiecznie. W celu uniknięcia niektórych konsekwencji niepomyślnych zdarzeń drogowych, opłacamy obowiązkową polisę oc.

Chroniąc się w ten sposób od odpowiedzialności cywilnej za zaistniałe szkody, nie musimy martwić się o to skąd weźmiemy pieniądze na opłacanie naprawy czyjegoś auta. Nie musimy też myśleć o tym skąd weźmiemy samochód zastępczy  PZU dla poszkodowanego. Jedno i drugie gwarantuje nam polisa, którą opłacamy. PZU S.A. jest najstarszą i największą rodzimą firmą ubezpieczeniową. PZU poleca różnorakie warianty, opcje i wersje dowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych. Są to: pomoc drogowa, Auto Casco, NNW i inne. Firma ta, oferuje ponadto ubezpieczenie oc w konkurencyjnej cenie.

Jeśli twój samochód uległ kolizji, sprawca szkody posiada ubezpieczenie OC w PZU Szczecin, potrzebujesz:

  • samochód zastępczy na czas naprawy
  • samochód zastępczy z polisy OC PZU
  • wynająć samochód zastępczy z OC PZU
  • Zgłaszanie szkody PZU Szczecin

Skontaktuj się z nami wypożyczalnią samochodów oferującą  samochód zastępczy dla poszkodowanych likwidujących szkodę z polisy OC PZU

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.