Proama samochód zastępczy z oc sprawcy

Auto Zastępcze SzczecinPrzykre zdarzenie drogowe, to ciężkie przeżycie. Nawet jeśli nie stanie się nic strasznego, potrzebujemy sporo czasu, by ochłonąć. W poradzeniu sobie z tą trudną sytuacją, w pewien sposób pomaga obowiązkowa polisa ubezpieczeniowa oc. Gdy stłuczka, kolizja lub wypadek spowodowany jest przez nieuwagę lub brawurę innego zmotoryzowanego, poszkodowany otrzymuje pieniądze na doprowadzenie własnego auta do stanu sprzed zdarzenia. Otrzymuje je po oszacowaniu szkody przez rzeczoznawcę ubezpieczyciela sprawcy. Obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej gwarantuje też samochód zastępczy.

Wiadomo przecież, że pojazd uszkodzony nie od razu będzie nadawał się do użytku. Samochód zastępczy wypożyczane jest na czas naprawy uszkodzonego lub na czas, w którym poszkodowany czeka na odszkodowanie wynikające ze stwierdzenia przez rzeczoznawcę szkody całkowitej. Wynajmem aut zajmują się wypożyczalnie współpracujące z firmami ubezpieczeniowymi. Wykup obowiązkowe i dowolne ubezpieczenie samochodowe w Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Wybierz tanie ubezpieczenie oc, zapłać za wybrany pakiet i wariant ubezpieczenia Auto Casco, nie żałuj na Assistance, bo może się przydać. Pamiętaj o NNW i bądź spokojny.

Jeśli twój samochód uległ kolizji, sprawca szkody posiada ubezpieczenie OC w Proama Szczecin, potrzebujesz:

  •  samochód zastępczy na czas naprawy
  • samochód zastępczy z polisy OC Proama
  • wynająć samochód zastępczy z OC Proama
  • zgłaszanie szkody Proama Szczecin

Skontaktuj się z nami wypożyczalnią samochodów oferującą samochód zastępczy dla poszkodowanych likwidujących szkodę z polisy OC Proama

Możliwość komentowania jest wyłączona.