Multiagencja Unilink w Szczecinie

Multiaagencja Unilink Szczecin

Szukając taniego ubezpieczenia w Szczecinie, bez względu na to, o jaki rodzaj polisy chodzi, szybko można się przekonać, że to nie takie proste, jak mogłoby się wydawać. Firmy ubezpieczeniowe, owszem, posiadają polisy ubezpieczeniowe na każdą okazję, najczęściej jednak są to polisy dość drogie, co więcej trudno wśród nich odnaleźć okazje, bowiem agenci ubezpieczeniowi, uzyskujący prowizję od zawartych polis, chętniej sprzedają droższe, przedstawiając ich zalety i często przemilczając wady, w tym przede wszystkim ich cenę. Czy zatem można ubezpieczyć się taniej? Oczywiście. Wystarczy zdecydować się na polisę ubezpieczeniową w multiagencji ubezpieczeniowej Unilink Szczecin. 

Czym jest Unilink?

Nie każdy wie, że pod tą nazwą, kryje się największa agencja ubezpieczeniowe w Polsce. Firma, posiadając swoje punkty praktycznie w każdym zakątku Polski. To z punktu widzenia klienta jest bardzo istotne, bowiem bez względu na miejsce zamieszkania, klient bez problemu jest w stanie dotrzeć do takiej agencji i zapoznać się z ofertą. To jednak nie jest jedyna zaleta tej firmy. Jako największa multiagencja, w swojej ofercie posiada bardzo szeroki zakres ubezpieczeń. Odwiedzając to miejsce, odwiedza się swego rodzaju supermarket z polisami ubezpieczeniowymi. Na miejscu w biurze można ubezpieczyć się od praktycznie każdej sytuacji. Można ubezpieczyć samochód, motocykl, mieszkanie, czy siebie np. od szkód spowodowanych przez dziecko czy zwierzę domowe. Możliwości ubezpieczeń jest naprawdę niemało.

W przeciwieństwie do wizyt w biurze ubezpieczyciela, gdzie można zapoznać się z ofertą jednej firmy, tu jest inaczej. Wiele polis różnych ubezpieczycieli w ofercie, to gwarancja znalezienia ubezpieczenia najlepiej dopasowanego do danych potrzeb klienta i oczywiście najtańszego. Pracownicy biura nie muszą koncentrować się na polisach jednej firmy, chcąc sprzedać polisę, z przyjemnością wyszukają taką, która będzie klientowi najbardziej odpowiadać. Rzecz jasna cena polisy ma tu duże znaczenie, więc skoncentrują się na wyszukaniu polisy odpowiedniej i niedrogiej i biorąc pod uwagę ogrom możliwości, bez wątpienia taką polisę znajdą. Klient, który sam chciałby takiej polisy szukać, choćby korzystając z Internetu i porównując oferty na stronach internetowych ubezpieczycieli, szybko dojdzie do wniosku, że to nierealne, a poza tym bardzo czasochłonne, wymagające koncentracji, porównywania wielu danych i analizowania warunków ubezpieczenia, co jest

wyjątkowo trudne, jeśli nie ma się doświadczenia z tym związanego.

Jak znaleźć Unilink w Szczecinie

Unilink Szczecin

Multiagencja Unilink Szczecin, do znalezienia jest w wielu miastach Polski, oczywiście także w Szczecinie. W tym mieście placówka znajduje się przy ul. Mickiewicza 7. Miejscu, gdzie dotrzeć jest wyjątkowo łatwo, więc każdy, kto mieszka w Szczecinie nie będzie miał z tym żadnych problemów. Warto jednak pamiętać o godzinach otwarcia placówki i o tym, że jest nieczynna w soboty i w niedzielę. Co istotne, dla osób, które nie chcą jeździć zbyt daleko, w prawobrzeżnej części Szczecina, przy ulicy Napierskiego 62, znajduje się kolejna, tym razem partnerska placówka Unilink Szczecin. Każdy więc, kto szuka taniego ubezpieczenia, bez problemu dotrze w Szczecinie do jednej lub drugiej placówki i wybierze coś z oferty. Oczywiście Istnieje także możliwość kontaktu telefonicznego, a także poprzez Internet. I ta opcja jest bardzo interesująca. Przez telefon lub internet można powiedzieć, jaka polisa nas interesuje, podać, czego tak naprawdę oczekujemy od ubezpieczenia. Pracownik biura może dużo szybciej znaleźć ciekawe oferty i przedstawić je klientowi podczas wizyty. Warto tu wspomnieć jeszcze o jednym. Taka wizyta rzecz jasna do niczego nie zobowiązuje. Można przyjść, dowiedzieć się szczegółów danego ubezpieczenia, co nie oznacza obowiązku podpisania polisy. Z powodzeniem można odrzucić ofertę lub wrócić do domu, spokojnie się nad nią zastanowić i podjąć decyzję w innym terminie.

Unilink Szczecin i ubezpieczenie jest tańsze.

Wielkim plusem tego rodzaju miejsca jest koncentrowanie się na potrzebach klienta i chęć współpracy z klientem, a nie tylko sprzedania mu najdroższej polisy. W multiagencji można liczyć na stałą współpracę, przypomnienie o konieczności przedłużenia polisy. Stali klienci, z całą pewnością też będą powiadamiani o ciekawych ofertach, atrakcyjnych polisach ubezpieczeniowych, sprzedawanych dużo taniej tym, którzy są klientami firmy czy też tym, którzy wcześniej kupili polisy ubezpieczeniowe danej firmy. Takie atrakcyjne cenowo połączenia polis to dobry wybór. Warto więc ubezpieczając – na przykład – samochód, zapytać o korzystne cenowo ubezpieczenia domu, mieszkania, czy kolejnego pojazdu w rodzinie. O taką współpracę dużo trudniej w firmach ubezpieczeniowych sprzedających tylko swoje polisy. Tam klient jest tylko elementem całości, nikt aż tak bardzo nie liczy się z jego potrzebami. O wiele większe znaczenie mam plan sprzedaży do wykonania i chęć zatrzymania klienta za wszelką cenę – nawet za cenę kar umownych czy niepotrzebnego przedłużania polis z automatu. Niestety takie są. Wielu ubezpieczycieli stosuje takie zasady, uznając, a nawet wpisując w swoje plany to, że cześć klientów w danym roku może od nich odejść bo kolejna część przyjdzie i po raz pierwszy skorzysta z oferty. Inaczej jest w multiagencji. Chęć utrzymania się na rynku, zyskania grona stałych klientów zachęca specjalistów z multiagencji do oferowania najlepszych polis i budowania w ten sposób trwałych relacji z klientami, tylko takie działanie bowiem gwarantuje brak odpływu klientów, co więcej przypływ dodatkowych, docierających do danej firmy w wyniku poleceń klientów, którzy już z jej usług korzystają.

Podsumowując.

Szukając tanich polis ubezpieczeniowych w Szczecinie oczywiście można odwiedzać kolejnych ubezpieczycieli, analizować oferty, porównywać samodzielnie koszty polis i warunki, jednak takie działanie po prostu nie ma większego sensu. O wiele lepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów firmy Unilink Szczecin.

Unilink Szczecin to miejsce, gdzie w krótkim czasie można zapoznać się z ofertami bardzo wielu firm ubezpieczeniowych i z pomocą pracownika firmy wybrać polisę, spełniającą oczekiwania. Pomoc jest bardzo istotna, wielu klientów bowiem koncentruje się tylko na jednym kryterium wyboru polisy a mianowicie na cenie. Rzecz jasna ma znaczenie, ale niekiedy nieco droższa polisa może okazać się lepsza, co więcej może otworzyć drogę do możliwości kupienia innych, dużo tańszych polis. Warto zaufać profesjonalistom i zdecydować się na wizytę w multiagencji Unilink w Szczecinie lub innym mieście.

Adresy biur Unilink Szczecin

Biuro SzczecinAdres Biura Unilink PrzecławBiuro PrzecławAdres Biura CentrumBiuro Centrum
ul. Opłotkiul. Przecław 84 aul. Mickiewicza 7
70-556 Szczecin 72-005 Przecław70-383 Szczecin
Telefon Unilink Szczecin 793 20 40 60Telefon Ubezpieczenia Unilink 668  373 360Telefon Ubezpieczenia Unilink Szczecin Centrum736 863 863

Szukasz taniego ubezpieczenia Unilink Szczecin a twoja dzielnica to Krzekowo, Bezrzecze, Majowe, Niebuszewo, Osów, Bukowe, Centrum, Dąbie, Pilchowo, Golęcino, Gocław, Gumieńce, Kijewo, Podjuchy, Pogodno, Pomorzany, Skolwin, Słoneczne, Stołczyn, Świerczewo, Warszewo, Wielgowo, Załom, Zawadzkiego, Zdroje, Żelechowa, Żydowce lub mieszkasz w  Police, Goleniów, Stargard, Gryfino, Chojna, Pyrzyce, Myślibórz, Barlinek, Świnoujście, Kamień Pomorski, Gryfice, Kołobrzeg, Koszalin, Sławno, Łobez, Świdwin, Białogard, Drawsko Pomorskie, Wałcz, Choszczno, Mirosławiec , Czaplinek, Złocieniec, Chociwel, Dobrzany. Zapraszamy Tanie Ubezpieczenia Szczecin.

Możliwość komentowania jest wyłączona.