Jak znaleźć najtańsze OC?

Najtańsze Ubezpieczenie Oc SzczecinWiele towarzystw ubezpieczeniowych reklamuje się hasłem: „U nas znajdziesz najtańsze ubezpieczenie OC”. Ludzie bardzo często łapią się na takie hasła reklamowe, ale żeby rzeczywiście znaleźć najtańsze musimy się dobrze rozejrzeć. Nie wystarczy tylko zapytać w dwóch najbliższych towarzystwach. Musimy sobie zdać z tego sprawę, że nie w każdym towarzystwie ubezpieczenia najtańsze są dla wszystkich. Wysokość składki zależy od wielu czynników. Każde towarzystwo inaczej traktuje każdy z czynników. Na przykład towarzystwo Ergo Hestia stworzony produkt You Can Drive dedykowana dla młodych kierowców bez dużego stażu za kierownicą. AXA Direct dedukuje jedną z ofert kobietom. Jak znaleźć najkorzystniejsza ofertę na rynku? Odpowiedź jest bardzo prosta. wystarczy skorzystać z prostego kalkulator OC, który po wpisaniu naszych danych oraz naszego pojazdu przedstawi najkorzystniejsza dla nas ofertę.

Ostatnio możemy znaleźć coraz więcej tego typu aplikacji internetowych, które oferują nam porównanie ofert ubezpieczycieli. Ale jak rozpoznać tę najbardziej rzetelną? Przede wszystkim bardzo ważna jest kwestia jak wielu towarzystw oferty znajdują się bazie. Multiagencja ubezpieczeniowa działa na zasadzie, że prowadzi sprzedaż ubezpieczeń od jak największej liczby towarzystw znajdujących się na rynku. Aby znaleźć atrakcyjną ofertę towarzystwo powinna obsługiwać co najmniej kilkanaście firm ubezpieczeniowych. Kolejna bardzo ważna kwestia to naliczania aktualnych stawek według cennika. Jeśli Porównywarka nie będzie brała pod uwagę aktualnych promocji stawka za polisę może wyjść wygórowana. W takim formularzu nie powinniśmy podawać zbyt wielu naszych danych kontaktowych, wtedy taki formularz może zostać stworzony na potrzeby pobierania danych w celu wysyłania reklam. A tego nikt nie lubi.

Może wydawać się to dziwne ale osoby ubezpieczające się z roku na rok u jednego ubezpieczyciela mogą stracić dość dużo mimo iż oferuje się im atrakcyjne zniżki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.