Gwarancje Transportowe

Gwarancje transportowe wystawiamy w naszej multiagencji ubezpieczeniowej od ręki w ciągu maksymalnie kwadransu. Jeśli jesteś ze Szczecin Polic Stargardu lub okolic, zapraszamy do naszego biura przy ul. Opłotki 3

W 2015 roku mamy nowe niższe ceny:

  • za jeden pojazd 500 zł
  • za dwa samochody 540 zł

Co jest potrzebne do wykupienia polisy oc zawodowe przewoźnika drogowego?

  •  numer licencji transportowej / zezwolenia
  • wykaz pojazdów, którymi są świadczone usługi

Dla kogo takie ubezpieczenie?

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) NR 1071/2009 przedsiębiorca, który wykonuje profesje przewoźnika drogowego powinien spełniać wyznaczone warunki, jakie warunkują prowadzenie tej działalności. Jednym z nich jest posiadanie właściwiej zdolności finansowej pojmowanej jako posiadanie kapitału i rezerw o wysokości, co najmniej 9.000 EURO w razie wykorzystywania tylko jednego auta i 5.000 EURO na każdy następny użytkowany pojazd.

Wymóg ten uznaje się za zrealizowany zarówno w przypadku zabezpieczenia w postaci umowy ubezpieczenia lub gwarancji transportowej.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Przewoźników drogowych proponujemy gwarancję, która obejmuje ochroną ubezpieczeniową zobowiązania lub roszczenia finansowe wysunięte względem Ubezpieczonego zgodnie z art. siódmym Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) NR 1071/2009.

Ubezpieczenie może być zawarte przez Przewoźników, którzy posiadają u nas ubezpieczenie OCP w ruchu krajowym bądź międzynarodowym ale także i takich którzy wykupili ubezpieczenia u w innym towarzystwie ubezpieczeniowym.

Zabezpieczenie to spełnia warunki dla przewoźników zajmujących się transportem artykułów oraz ludzi. Jeżeli są Państwo zainteresowani zawarciem gwarancji transportowej, proszę o wypełnienie formularza na stronie Kalkulator Gwarancji Transportowej.

W naszej szerokiej ofercie znajdziecie ubezpieczenie oc spedytora drogowego w ruchu krajowym i międzynarodowym, kabotaż, cargo, oraz kompleksową ofertę z 20 firm ubezpieczeniowych oc i ac komunikacyjnego.

Zakres ochrony różnych Towarzystw, takich jak Hestia, Warta czy PZU Gothaer czy Uniqa będzie więc podobny

Możliwość komentowania jest wyłączona.