Dodatki do AC w Gothaer

Ac GothaerAC to już nie tylko podstawowy pakiet. To także szereg dodatków, które oferuje Gothaer. Eksperci podkreślają, że zawsze warto sprawdzić dodatkowe pakiety, jakie można dołączyć do AC, aby zwiększyć komfort korzystania z niego. Przede wszystkim zapewni to spokój w kryzysowych sytuacjach, ponieważ ubezpieczeniem objęte będzie szersze spektrum naszych działań. Marek Dmytryk, zastępca dyrektora Biura Ubezpieczeń Detalicznych w Gothaer TU wymienia, że może to być na przykład dodatkowe ubezpieczenie szyb, opon czy przewożonego w samochodzie bagażu. Cena AC zwiększa się wtedy jedynie o kilkanaście złotych.

Jeśli chodzi o ubezpieczenie szyb w samochodzie, to przede wszystkim zyskujemy bezpłatną naprawę uszkodzonej szyby. Rozszerzona polisa oferuje również umieszczenie samochodu na parkingu strzeżonym, w przypadku gdy naprawa szyby zajmie więcej niż 48 godzin od momentu zgłoszenia szkody.

Korzystne jest również ubezpieczanie opon. Pomoże nam to ochronić się w awaryjnych sytuacjach Dodatkowo można liczyć także na informację o krajowej sieci zakładów wulkanizacyjnych, sklepów z oponami i punktach przechowywania.

Bagaż w samochodzie również warto ubezpieczyć. Przede wszystkim, jeśli przewozimy laptopy czy smartfony. Gdy dojdzie do wypadku komunikacyjnego, otrzymamy również odszkodowanie za przewożone w nim rzeczy, które w ramach AC zostały ubezpieczone.

Możliwość komentowania jest wyłączona.