Compensa Szczecin

Grupę Compensa Szczecin można podzielić na dwie złączone ze sobą spółki: Compensa TU na Życe S.A. Vienna Insurance Group oraz Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group. Firma na naszym rodzimym rynku działa już od roku 1990. Zarządza nią austriacka grupa Vienna Insurance Group, która jest obecnie jednym z wiodących ubezpieczycieli na rynku Europejskim.

Firma kieruje swoje usługi dla każdego, czyli mogą z niej korzystać zarówno więksi klienci biznesowi, jak i również zwykli obywatele pod postacią klientów indywidualnych.

Kalkulator OC

Oferta ubezpieczeń

Na ubezpieczenia grupy Compensa dla osób fizycznych składają się między innymi: pakiet rodzinny, podróż, życie, zdrowie, NNW. Natomiast jeśli chodzi o firmy, to tutaj do wyboru jest: transport, życie, utrata zysku,  ubezpieczenie kompleksowe, mienie.

Z kolei jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne to mamy do wyboru:

  • Ubezpieczenie OC
  • NNW
  • OP
  • Zielona karta

Wysokości składek na ubezpieczenia komunikacyjne będą zależały między innymi od stażu kierowcy, bezwypadkowej jazdy czy też ogólnej marki i modelu samochodu. Nie bez znaczenia jest również pojemność silnika w pojeździe.

Kontakt z Compensa w Szczecinie

Oddział oferuje nam telefoniczny kontakt pod numerem telefonu: (091)43353. Warto też zajrzeć na stronę internetową www.compensa.pl, gdzie znajdziesz jeszcze kilka innych form kontaktu. Siedziba oddziału w Szczecinie mieści się pod adresem: Compensa Oddział Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insuracne Group Szczecin Ul. Wojska Polskiego 42, 70-475 Szczecin

Jak zgłosić szkodę do Compensy.

Pomożemy Państwu w trudnym procesie likwidacji szkody w compensa. Otrzymasz również samochód zastępczy na czas naprawy. Auto dla poszkodowanego w kolizji otrzymasz bezgotówkowo na cały czas naprawy.

Dla mieszkańców Szczecina polecamy oddział pod adresem:

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

TU ubezpieczenia

Ul.Opłotki 2

Szczecin

tel. 91 434 05 20 lub 793 204060

Możliwość komentowania jest wyłączona.