Compensa Police

Compensa to kolejna spółka należąca do Vienna Group (austriacki monopolista ubezpieczeniowy w Europie Środkowej). Okazuje się, że jest to jeden z największych i najbardziej dochodowych projektów austriackich inwestorów. Sama spółka została utworzona w 1990 roku i od tamtego czasu (a więc już 22 lata) oferuje nam ubezpieczenia zdrowotne oraz majątkowe.

Compensa Police, podobnie jak większość spółek Vienna Group wycelowana jest przede wszystkim w klientów indywidualnych oraz małe i średnie firmy. To na ubezpieczeniach zdrowotnych w dzisiejszych czasach idzie zarobić najwięcej.

Ciekawą usługą oferowaną przez firmę jest pakiet rodzinny – możliwość ubezpieczenia tak naprawdę życia całej swojej rodziny wraz z całym dobytkiem w jednej polisie. Dzięki temu płacimy raz – mniej, a dostajemy wszystkie niezbędne ubezpieczenia. Warto skorzystać z takiej oferty, gdyż jest to niezwykle nowoczesne podejście do usług ubezpieczalni.

Compensa  Police jest na pewno ciekawym klientem na rynku i warto skorzystać z usług tej firmy. Ceny nie są wysokie a jakość usług jest zadowalająca.

Zgłaszanie szkód

  • Zadzwoń z miejsca wypadku na numer 0801 10 000 lub (022) 51 61 00

Jeśli chcesz skorzystać z oferty ubezpieczeniowej w obrębie Polic

Tanie ubezpieczenia

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

Kontakt Www.tanieubezpieczenia.com.pl

tel. 793  20 40 60

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.