MTU Police

MTU Police to ciekawa firma, która ściśle współpracuje z Helper Ubezpieczenia. Słynie przede wszystkim z tego, że jest tania, co w dzisiejszych czasach na rynku ubezpieczeniowym jest raczej rzadkością.

MTU grupa Ergo Hestia jest na Polskim rynku od roku 2002. W tym czasie ubezpieczonych było w tej firmie kilkaset tysięcy osób. Jest to drugie pod względem wielkości towarzystwo ubezpieczeniowe w całej Ergo Grupie.

Sama ubezpieczalnia zajmuje się przede wszystkim ubezpieczeniami samochodowymi. Zrezygnowano zupełnie z ubezpieczeń na życie, co wydaje się być w tym przypadku dobrym krokiem.

Główna siedziba spółki znajduje się w Sopocie i to tam przebywa cały zarząd. Warto nadmienić, że całą spółka ma charakter krajowy i ściśle współpracuje z Pocztą Polską w jej oddziałach.

MTU  Police  zasłynęła przede wszystkim z tanich usług OC/AC. Dzięki tego typu ubezpieczeniom firma stała się jedną z najpopularniejszych na rynku motoryzacyjnym i miejmy nadzieję, że będzie się dalej rozwijać. Ostatnio firma wprowadziła także możliwość pozyskania ubezpieczeń mieszkaniowych.

Zgłaszanie szkód

  • Zadzwoń z miejsca wypadku na numer  801 107 108 lub 58 555 6 222 z telefonu komórkowego

Jeśli chcesz skorzystać z oferty ubezpieczeniowej w obrębie Polic

Tanie ubezpieczenia

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

Kontakt Www.tanieubezpieczenia.com.pl

tel. 793  20 40 60

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.