Ergo Hestia Szczecin

Hestia SzczecinGrupa Ergo Hestia Szczecin istnieje od 1991 i należy do największych towarzystw ubezpieczeniowych które działają w Polsce. Centrala się w Sopocie ale znajdziemy też odział Ergo Hestia Szczecin. Produkty ubezpieczeniowe tego tego towarzystwa cieszą się dużą popularnością wśród klientów indywidualnych jak i firm i przedsiębiorstw.

Kalkulator Oc Hesta Szczecin

Hestia Szczecin – Twoje zaufane ubezpieczenia w Szczecinie

Witamy w Hestia Szczecin – wiodącej agencji ubezpieczeniowej, która oferuje szeroki zakres usług ubezpieczeniowych dla mieszkańców Szczecina i okolic. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci kompleksową ochronę i spokój na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Nasza oferta obejmuje ubezpieczenia samochodowe, mieszkań, na życie, zdrowotne, podróżne i wiele więcej.

Hestia bezpieczenia w Szczecinie dostosowane do Twoich potrzeb

W Hestia Szczecin rozumiemy, że każda osoba ma unikalne wymagania ubezpieczeniowe. Dlatego oferujemy szeroki wybór polis, które możemy dostosować do Twojej sytuacji życiowej i finansowej. Niezależnie od tego, czy szukasz ubezpieczenia samochodu, mieszkania, czy też potrzebujesz ochrony na wypadek niespodziewanych sytuacji, mamy odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

Hestia najlepsze ubezpieczenia w Szczecinie

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest znalezienie ubezpieczenia, które jest nie tylko solidne, ale również dostępne cenowo. Dlatego w Hestia Szczecin oferujemy najtańsze ubezpieczenia w Szczecinie, które nie obciążą nadmiernie Twojego budżetu. Nasza konkurencyjna polityka cenowa pozwala Ci uzyskać wysoką jakość ochrony, zachowując jednocześnie atrakcyjne stawki.

Nasz zespół doświadczonych agentów ubezpieczeniowych jest gotowy, aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszego planu ubezpieczeniowego, który spełni Twoje potrzeby i oczekiwania. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem samochodu, nieruchomości, czy szukasz ubezpieczenia na życie dla siebie i swojej rodziny, Hestia Szczecin ma odpowiednią ofertę dla Ciebie.

Kup ubezpieczenie Ergo Hestia w Szczecinie już teraz

Jeśli szukasz solidnego i zaufanego partnera w zakresie ubezpieczeń w Szczecinie, nie szukaj dalej. Hestia Szczecin to agencja ubezpieczeniowa, która ma na celu zapewnienie Ci pełnej ochrony i wsparcia na każdym kroku. Odwiedź naszą stronę internetową, aby zapoznać się z naszą pełną ofertą ubezpieczeń w Szczecinie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej i skorzystać z naszych usług. Daj nam szansę, abyśmy mogli Cię zaskoczyć korzystnymi warunkami i profesjonalną obsługą. Nie czekaj, zabezpiecz swoją przyszłość już teraz!

Grupa ERGO Hestia Szczecin to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym. Od niemal 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Zapewnia ochronę zarówno ponad 3 milionom klientów indywidualnych jak też kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw w całej Polsce.

Gdzie znaleźć agenta Ergo Hestia w Szczecinie

Agent ERGO Hestii w Szczecin ma do zaoferowania swoim klientom bardzo wysoką jakość obsługi. Naszych klientów otaczamy opieką właściwie dobieramy optymalny zakres ochrony.  Agent Ergo Hestia Szczecin to  Multiagencja Tanie Ubezpieczena Szczecin. Nasze ubezpieczenia oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive.

Osoby fizyczne mogą skorzystać z szerokiego pakietu ubezpieczeń jakie obejmują produkty  zakresu:

 • Dom i mieszkanie
 • Zdrowie i Życie
 • Podróż
 • Komunikacja (AC OC NNW)
 • Biznes

Ergo Hestia Szczecin i produkty z działu ubezpieczenia komunikacyjnego

 • Hestia 1 – najprostszy pakiet ubezpieczeń
 • Hestia 7 – najbardziej rodzinne ubezpieczenie
 • AC
 • OC
 • NNW kierowcy i pasażera
 • Szyby samochodowe
 • Car Assistance
 • OC przewoźnika Ergo Hestia

Kompleksowe i proste ubezpieczenia w ERGO Hestii z dodatkową korzyścią w pakietach:

 • ERGO 1 – prosty i niedrogi pakiet ubezpieczeń, dzięki któremu możesz szybko i za niewielkie pieniądze ubezpieczyć swój samochód oraz mieszkanie lub dom w podstawowym zakresie. W tym pakiecie uzyskasz tym większą zniżkę im więcej skłądników Twojego majątku obejmie polisa.
 • ERGO 7 – pakiet ubezpieczeń dla wymagających klientów, który umożliwia uzyskanie nie tylko bardzo szerokiego, ale również precyzyjnie dopasowanego do potrzeb klienta zakresu ochrony. Zakresem ubezpieczenie możesz objąć nie tylko mieszkanie lub dom, ale również samochód prywatny na który dzięki pakietowaniu ubezpieczeń uzyskasz nawet 20% dodatkowej zniżki w STU ERGO Hestii.
 • Moja firma – nowoczesny i atrakcyjny cenowo pakiet ubezpieczeń dla najmniejszych firm. Majątek właściciela może być tu ubezpieczony wraz z majątkiem i samochodem jego firmy.
 • Hestia Biznes – kompleksowy pakiet ubezpieczeń dla małych i średnich firm z bardzo szerokim zakresem ryzyk począwszy od ubezpieczenia OC działalności gospodarczej, poprzez ubezpieczenie majątku, samochodów firmowych, na pracownikach kończąc
 • ERGO Hestia korporacja – ubezpieczenie majątku, samochodów ( w tym flot) oraz dużych i nietypowych ryzyk dla średnich i dużych firm.
 • ERGO 4 – nowoczesny, modułowy pakiet ubezpieczeń na życie i zdrowie z dodatkiem Global Doctors obejmującym leczenie za granicą w razie poważnych zachorowań.
 • ERGO Sport – pakiet ubezpieczeń dla aktywnych. Zawiera m.in. ubezpieczenie NNW i rehabilitację w najlepszych klinikach.
 • Hestia Razem – grupowe ubezpieczenie na życie dla osób prywatnych w tzw. grupie otwartej.
 • ERGO Podróż – pakiet ubezpieczeń dla osób wyjeżdżających za granicę. Oprócz kosztów leczenia za granicą zawiera również, w zależności od wybranego zakresu m.in. koszty transportu, ratownictwa, NNW oraz ubezpieczenie bagażu i sprzętu sportowego.

Zgłoszenie szkody Ergo Hestia telefon

Aby zgłosić szkodę w Hestii Szczecin, istnieje kilka dostępnych opcji, które umożliwią Ci szybkie i sprawne zgłoszenie. Przedstawiamy trzy podstawowe metody zgłaszania szkód:

 1. Telefonicznie: Skontaktuj się z infolinią Hestii Szczecin pod numerem telefonu 123-456-789. Nasi wykwalifikowani konsultanci pomogą Ci w zgłoszeniu szkody, udzielą niezbędnych informacji i udzielą wsparcia na każdym etapie procesu.
 2. Elektronicznie: Zgłoszenie szkody można dokonać również poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej Hestii Szczecin. Wypełnij formularz, podając wszystkie niezbędne informacje dotyczące szkody, takie jak jej rodzaj, miejsce zdarzenia, dane kontaktowe i inne istotne szczegóły. Po przesłaniu zgłoszenia, nasz zespół skontaktuje się z Tobą w celu dalszej obsługi.
 3. Osobiście: Jeśli wolisz osobiście zgłosić szkodę, możesz udać się do najbliższego oddziału Hestii Szczecin. Nasi pracownicy będą Cię obsługiwać, udzielać niezbędnych informacji i przeprowadzić Cię przez proces zgłaszania szkody.

Niezależnie od wybranej metody zgłoszenia szkody, pamiętaj o udokumentowaniu wszystkich istotnych informacji, takich jak zdjęcia szkody, raport policyjny (jeśli dotyczy) oraz wszelkie inne dowody związane ze zdarzeniem. Im dokładniejsze i kompletniejsze informacje dostarczysz, tym szybciej i sprawniej będzie można rozpatrzyć Twoje zgłoszenie.

Hestia Szczecin stoi na straży Twojego bezpieczeństwa i zobowiązuje się do profesjonalnej obsługi Twojej szkody. Nie wahaj się skorzystać z naszych usług i zgłosić szkodę, gdy taka sytuacja wystąpi.

Aby zgłosić szkodę należy skontaktować się z  likwidacją szkód  możemy wejść na stronę www.ekonto.ergohestia.pl lub wysłać wiadomość elektroniczną na adres: szkody@ergohestia.pl.

Szukasz taniego ubezpieczenia Hestia  Szczecin Prawobrzeże a twoja dzielnica to Krzekowo, Bezrzecze, Majowe, Niebuszewo, Osów, Bukowe, Centrum, Dąbie, Pilchowo, Golęcino, Gocław, Gumieńce, Kijewo, Podjuchy, Pogodno, Pomorzany, Skolwin, Słoneczne, Stołczyn, Świerczewo, Warszewo, Wielgowo, Załom, Zawadzkiego, Zdroje, Żelechowa, Żydowce lub mieszkasz w  Police, Goleniów, Stargard, Gryfino, Chojna, Pyrzyce, Myślibórz, Barlinek, Świnoujście, Kamień Pomorski, Gryfice, Kołobrzeg, Koszalin, Sławno, Łobez, Świdwin, Białogard, Drawsko Pomorskie, Wałcz, Choszczno, Mirosławiec , Czaplinek, Złocieniec, Chociwel, Dobrzany. Zapraszamy Tanie Ubezpieczenia Szczecin.

Kontakt z agentem Ergo Hestii w Szczecinie

Dla mieszkańców Szczecina  polecamy kontakt pod adresem:

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

Hestia Tanie Ubezpieczenia Szczecin

Ul.Opłotki 3

70-556 Szczecin

tel.  793 204060

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.