Uniqa Samochód zastępczy z oc sprawcy

Auto Zastępcze SzczecinSpecjaliści od ruchu drogowego od lat głowią się nad tym, jak poprawić bezpieczeństwo na drogach. Właśnie dlatego, ruch samochodowy obwarowany jest tyloma przepisami, rygorami i zasadami. Prawidłowości korzystania z dróg, dotyczą zarówno kierowców, jak i pieszych. Najczęstszym błędem kierujących jest jazda z nadmierną prędkością. Większość wypadków, kolizji i stłuczek spowodowana jest błędem ludzkim, a zatem odpowiada za nie konkretna osoba.

Jeśli jest to kierowca, możemy liczyć na wsparcie ze strony jego ubezpieczyciela. Wsparcie to obejmuje wypłatę odszkodowania na naprawę samochodu, a także samochód zastępczy. Auta takiego potrzebujemy na czas, gdy nasze jest naprawiane. Otrzymamy je także wtedy, gdy rzeczoznawca zakwalifikuje nasz samochód jako nie nadający się do naprawy. Dzieje się tak wtedy, gdy koszt naprawy jest większy niż rynkowa wartość samochodu.

Uniqa TU S.A. oferuje zmotoryzowanym wiele ciekawych rozwiązań ubezpieczeniowych. Zmotoryzowani wykupią tu obowiązkowe ubezpieczenie oc. Oprócz tego, znajdą wiele odmian i opcji dowolnych ubezpieczeń samochodowych, takich jak Assistance, Auto Casco, Auto-Szyba itp.
Jeśli twój samochód uległ kolizji, sprawca szkody posiada ubezpieczenie OC w Uniqa Szczecin, potrzebujesz:

  • samochód zastępczy na czas naprawy
  • pojazd zastępczy z polisy OC Uniqa
  • wynająć samochód zastępczy z OC Uniqa
  • Zgłaszenie Szkody Uniqa

Skontaktuj się z nami wypożyczalnią samochodów oferującą  samochód zastępczy dla poszkodowanych likwidujących szkodę z polisy OC Uniqa

Możliwość komentowania jest wyłączona.