Ubezpieczenie telefonu Szczecin

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu telefonu.

    • Dlaczego warto ubezpieczyć telefon?

Smartfony towarzyszą nam nieustannie. Dlatego też są narażone na ogromne ryzyko, a chwila nieuwagi może nas drogo kosztować. Najnowsze telefony są dużo bardziej delikatne niż te produkowane parę lat temu. Co wiąże się z tym że bardzo łatwo je uszkodzić lub zniszczyć. Ile razy Twój smartfon spadł na ziemię lub zalałeś  go jakimś płynem? Ubezpieczając swój telefon masz pewność, że będzie on chroniony przed  uszkodzeniami, a Ty nie musisz obawiać się utraty wydanych pieniędzy.

    • Co obejmuje ubezpieczenie telefonu Szczecin?

Ubezpieczenie telefonu komórkowego chroni Twojego smartfona w przypadku pęknięcia szybki, ubezpieczenie w przypadku pęknięcia wyświetlacza, uszkodzenia na skutek zwarcia, zalania, błędów obsługi lub pożaru. Możesz również wybrać opcję ubezpieczenia telefonu od kradzieży. Twoje ubezpieczenie smartfona działa w kraju jak i za granicą. Stworzyliśmy dla Was kalkulator ubezpieczenia telefonu dzięki któremu obliczycie składkę ubezpieczenia.

Ubezpieczenie Wyświetlacza Od ZbiciaUbezpieczenie od zbicia wyświetlacza

Kompleksowa ochrona telefonu w przypadku pęknięcia wyświetlacza w wyniku upadku lub uderzenia przez inne urządzenie. Ubezpieczony będzie również panel dotykowy telefonu.

Ubezpieczenie Od Zalania TelefonuUbezpieczenie od zalania telefonu

Ubezpieczenie od zalania telefonu.  W jego zakresie zabezpieczenie od rozlania napoju lub innego płynu na urządzenie a także upadku do kałuży? Dzięki niemu jesteś w pełni chroniony.

Ubezpieczenie Kradzieży TelefonuUbezpieczenie od kradzieży telefonu

Twoje urządzenia mogą być chronione również przed ryzykiem kradzieży. Drogie urządzenia elektroniczne od zawsze są łakomym kąskiem dla złodziei. Jest to dodatkowe ubezpieczenie dzięki któremu będziesz w pełni zabezpieczony.

Ubezpieczenie Telefonu Od PrzepięciaUbezpieczenie od przepięcia zwarcia

Podczas ładowania smartfona najczęściej dochodzi do uszkodzenia delikatnej elektroniki. Najczęściej dzieje się to po uderzenie pioruna, podczas ładowania urządzenia. Dzięki naszemu ubezpieczeniu będziesz w pełni chroniony.

Błędy W Obsłudze TelefonuUbezpieczenia od błędów w obsłudze

Nowoczesne urządzenia elektroniczne są bardzo skomplikowane nieumiejętna obsługa może doprowadzić do jego uszkodzenia czy zniszczenia. Jeżeli w wyniku błędu obsługi dojdzie do uszkodzenia ubezpieczenie  pokryje koszty naprawy.

Pożar TelefonuUbezpieczenie od pożaru

Delikatna elektronika w telefonach może zostać łatwo uszkodzona gdy nasz smartfon leży w pobliżu źródła ciepła. Dzięki nam Twój telefon objęty jest pełną ochroną również wtedy, gdy zostaną uszkodzone wskutek pożaru np. grill, kominek, ognisko

Ubezpieczenie Kolega Zniszczył TelefonUbezpieczenie od uszkodzenia przez osoby trzecie

Chciałeś pochwalić się koledze nowym telefonem a on  uszkodził niechcąco Twój nowiuteńki sprzęt a może został zniszczony przez nieznaną Tobie osobę? Dzięki nam jesteś ubezpieczony i nie musisz za każdym razem drżeć kiedy dajesz innym swój telefon do ręki.

  • Jak kupić ubezpieczenie telefonu?

Zakupu ubezpieczenia telefonu możesz dokonać wypełniając nasz kalkulator ubezpieczenia telefonu Szczecin. Wystarczy wybrać odpowiednią markę i model telefonu podać jego numer seryjny. Skontaktujemy się z Tobą i dokonamy wyboru odpowiedniego ubezpieczenia dopasowanego do Twoich potrzeb. Możesz też się skontaktować z nami telefonicznie.

  • Co jeszcze możemy ubezpieczyć?
  • ubezpieczenie tabletu
  • ubezpieczenie laptopa
  • ubezpieczenie aparatu

Zapraszamy

Ubezpieczenie telefonu

ul. Opłotki 3 Szczecin

Możliwość komentowania jest wyłączona.