Ubezpieczenie mieszkania w Link 4

Ubezpieczenie Mieszkania W Link 4

5 powodów, dla których warto kupić ubezpieczenie mieszkania i domu w LINK4 sprawdź nasz

Kalkulator ubezpieczenia mieszkania
Ubezpieczenie Mieszkania W Link 4
Link4 w zakresie OC ponosi odpowiedzialność za szkody na zasadzie ryzyka, nie winy. Oznacza to, że odpowiadamy za szkody na rzecz innych osób, wynikające z korzystania z urządzeń takich jak pralka, zmywarka lub inne urządzenia, chociażby Klient nie ponosił odpowiedzialności za ich wystąpienie( tzw: szkody wężykowe mieszczą się w naszej odpowiedzialności).
Link4 obejmuje ochroną szkody wyrządzone osobom trzecim spowodowane pęknięciem, oderwaniem się lub odłączeniem się części instalacji wodno-kanalizacyjnej, dzięki temu dajemy Klientowi poczucie bezpieczeństwa, że poszkodowany otrzyma wypłatę odszkodowania, więc Klient nie będzie pociągany do odpowiedzialności cywilnej bezpośrednio przez poszkodowanego.
Ubezpieczenie Mieszkania W Link 4
W ramach oferty DOM w standardzie ubezpieczenia jest ochrona od ryzyka przepięcia związanego z wyładowaniem atmosferycznym, dzięki temu w razie wystąpienia takiego zdarzenia Link4 poniesie odpowiedzialność za szkody w mieszkaniu lub domu, których skutkiem było np. uszkodzenie instalacji elektrycznej, alarmowej domu, elektronicznego sterownika pieca, czy nawet podziemnej instalacji elektrycznej. Link4 poniesie odpowiedzialność za wszystkie te zdarzenia, niezależnie od stopnia zużycia tych elementów, do sumy ubezpieczenia nieruchomości.
Dla Klientów zainteresowanych rozszerzeniem ryzyka przepięcia o uszkodzenia takiego mienia jak sprzęt elektroniczny, zmechanizowany, komputerowy, czy urządzenia gospodarstwa domowego, możliwość poszerzenia ochrony nawet do kwoty 10 000 zł na to mienie.
Ubezpieczenie Mieszkania W Link 4
W zakresie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Link4 oferuje wariant OC w związku z użytkowaniem nieruchomości jak również opcję OC w życiu prywatnym, gdzie poniesie odpowiedzialność za szkody powstałe na terenie całej Polski, związane np. z korzystaniem z roweru, czy wykonywaniem innych czynności życia prywatnego. Link4 poniesie odpowiedzialność za szkody ubezpieczającego jak również innych osób, za które ponosi on odpowiedzialność, np.: dzieci, zwierzęta.
Ubezpieczenie Mieszkania W Link 4
Link4 produkt DOM ma w swojej ofercie od 2005 roku. To 9 lat doświadczenia w procesie likwidacji szkody. Na początku kierując ofertę tylko do najbardziej wymagających Klientów w procesie odnowienia. Prawie 10 letnie doświadczenie pozwoliło uwolnić produkt na cały rynek. W procesie likwidacji szkody Link4 stawia na doświadczonych zewnętrznych likwidatorów szkód z firmy profesjonalnie zajmującej się likwidacją szkody w 25 krajach Europy oraz ponad 85 lokalizacjach na świecie, dzięki temu Link4 może oferować proces likwidacji szkody na najlepszym światowym poziomie.
Ubezpieczenie Mieszkania W Link 4
Bardzo duże i atrakcyjne zniżki w przypadku, gdy Klient ubezpieczający mieszkanie posiada już aktywną polisę komunikacyjną, posiada dodatkowe zabezpieczenia lub kontynuację polisy. Zniżki nawet do 25%

Możliwość komentowania jest wyłączona.