Samochód zastępczy z OC sprawcy za darmo

Darmowe Auto ZastępczePrzysługuje Ci prawo do darmowego wypożyczenia samochodu zastępczego, jeśli w wyniku wypadku nie możesz korzystać z własnego samochodu, bo ktoś Ci go uszkodził?

Jeżeli używasz samochód do celów zarobkowych czy też osobistych prywatnych, w przypadku wypadku możesz bezgotówkowo wynająć auto zastępcze. Koszty pokryte zostaną z OC sprawcy. Do chwili obecnej Towarzystwa Ubezpieczeniowe przeważnie odmawiały rekompensaty za najem, jeśli ubiegała się o nią osoba prywatna. W tej sprawie, tylko w 2011 r., Rzecznik Ubezpieczonych musiał interweniować aż 375 razy. W 2015 roku sytuacja się zmieniła i firmy ubezpieczeniowe zostały zmuszone do wypłaty kosztów za wynajem pojazdu zastępczego.

Co powinieneś wiedzieć decydując się na wypożyczenie takiego auta?

Jeżeli miałeś kolizje, a sprawcą był inny kierowca, możesz otrzymać od naszej firmy  samochód zastępczy z OC sprawcy całkowicie za darmo. Już nie musisz się starać się o zwrot kosztów za okres od dnia powstania szkody do dnia jego naprawy, czyli dnia w którym  odebrałeś sprawny pojazd z serwisu, my to załatwimy za Ciebie. Darmowe Auto zastępcze powinno być tej samej klasy co pojazd wykorzystywany przez Was przed szkodą. Nie usiłuj więc wypożyczać super wypasionego pojazdu, jeżeli Twój pojazd to średniej klasy auto. Oferujemy Państwu samochody wszystkich klas jakie są dostępne na Polskim rynku. Posiadamy auta osobowe, terenowe, minivany a także samochody dostawcze.

Biorąc pod uwagę obecny stan prawny, sfinansowanie najmu pojazdu zastępczego powinno jest zwrócone z ubezpieczenia OC sprawcy, jeżeli poszkodowany:

  • nie może korzystać z własnego pojazdu,
  •  auto uległo uszkodzeniu na skutek wypadku drogowego, którego sprawcą był inny kierowca.

Firmy ubezpieczeniowe nie informują poszkodowanych  o możliwości zwrotu kosztów wynajmu samochodu zastępczego osobom fizycznym, które nie prowadzą działalności gospodarczej. W większości wypadków uznają jedynie kierowców prowadzących działalność gospodarczą za tych, jakim przysługuje samochód zastępczy. My te obciążenia bierzemy na siebie.

Oferujemy za darmo samochód zastępczy

Samochód Zastępczy Z Oc Sprawcy

Samochód Zastępczy Z Oc Sprawcy

Jeśli potrzebujesz wynająć bezgotówkowo samochód zastępczy na czas naprawy czy też  okres likwidacji szkody wystarczy że zadzwonisz pod numer telefonu 570 33 44 55 a my podstawimy auto pod wskazany adres całkiem za darmo. Nie pobieramy zaliczek za wynajem a także nie mamy limitów kilometrów. Samochody posiadają klimatyzację, fotelik dla dziecka oraz posiadają nawigację.

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.