Rozwiązanie polisy OC – Zaświadczenie o zniżkach

Nasza agencja ubezpieczeniowa nie ogranicza swoich usług tylko do zatwierdzenia polisy i zainkasowania składki. To, co nadzwyczaj cenią petenci, to oferowana w pakiecie tzw. obsługa posprzedażowa. Jest to innowacyjna forma uzupełnienia działalności ubezpieczeniowej, która obejmuje: nadzorowanie czasu trwania umowy ubezpieczeniowej, przypominanie o upływie terminu ważności ubezpieczenia czy przypominanie o konieczności opłaty następnej raty składki. Interesanci zawiadamiani są też o obecnych promocjach lub dodatkowych możliwościach rozszerzenia zakresu ochrony ubezpieczeniowej oraz uzyskują solidną pomoc w procesie likwidacji szkód.

Oferujemy ciekawe ceny oraz nadzwyczaj rozległy obszar proponowanych ubezpieczeń. Obszerna wiedza, poparta zdobytym doświadczeniem, umożliwia oferować skuteczną i celową ochronę przy optymalnej składce. Biuro dysponuje w ofercie pełną paletę towarów: ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC, NW, ASS szyby samochodu, ubezpieczenia majątku: domu, mieszkania a także firmy, na zdrowie czy życie. wyjazd na urlop, wycieczkę lub wyjazd do pracy.

Wypowiadamy umowy z poprzednich zakładów ubezpieczeń, pobieramy zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia, przenosimy zniżki z poprzednich zakładów, negocjujemy oferty. Kupujący już nie musi szukać, wisieć na telefonie, pytać, pisać. Całość załatwi osobiście w jednym miejscu. W miłej, sympatycznej atmosferze i przy profesjonalnej obsłudze i kawie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.