Raty klientów RTV Euro AGD chronione przez AXA Assistance

Axa-AssistanceKlienci dokonujący zakupów ratalnych w stacjonarnych punktach sprzedaży sieci RTV Euro AGD, od 1 kwietnia mogą korzystać z nowego ubezpieczenia spłat kredytu oferowanego przez AXA Assistance „Raty pod ochroną”. W odróżnieniu od innych produktów tego typu, „Raty pod ochroną” obejmują członków rodziny ubezpieczonego. Zmienia się również sposób wypłacania odszkodowania. W pakiecie znajdują się także usługi Assistance. W wersji standardowej, ubezpieczenie spłaty kredytu chroni ubezpieczonego w sytuacjach, gdy traci on zdolność spłacania zadłużenia. Zaległe raty spłaca za niego ubezpieczyciel.

Ubezpieczenie zaproponowane przez AXA Assistance jest czymś więcej. Firma poszerzyła je o elementy pomagające ubezpieczonemu szybszym odzyskaniu zdrowia lub znalezieniu zatrudnienia. „Raty pod ochroną”, to także nowy sposób wypłat odszkodowań. W wersji standardowej ubezpieczenia spłaty kredytu, odszkodowanie wpływa do podmiotu, w którym zadłużył się ubezpieczony.

W propozycji AXA Assistance, odszkodowanie wpływać będzie wprost do ubezpieczonego, który będzie mógł decydować o jego przeznaczeniu. W pakiecie „Raty pod ochroną” zawarto ubezpieczenie od utraty pracy i zmiany stosunku pracy, a także Assistance medyczny. Pomyślano także o ochronie rodziny ubezpieczonego, a także wsparcia w powrocie do pracy po utracie zatrudnienia. Ochrona członków rodziny, to gwarancja odszkodowania za leczenie szpitalne dla najbliższych

Możliwość komentowania jest wyłączona.