PZM Szczecin

W pełnym rozwinięciu nazwy jest to Polski Związek Motorowy jest jedną z gałęzi grupy Vienna Insurance Group i działa od roku 1996. Jest to jedna z największych europejskich grup ubezpieczeniowych.

PZM S.A. może zaoferować nam miedzy innymi: polisę dom, podróż  oraz max dla osób fizycznych. Natomiast wszystkie firmy mogą korzystać z: polisy business, elektronika, maszyny, business plus.

Kalkulator Oc

Do ubezpieczeń komunikacyjnych oferowanych przez PZM w Szczecinie można zaliczyć kilka produktów, na które składają się między innymi:

  • Pakiet OC i AC
  • Assistance
  • Zielona karta
  • NNW

Warto zauważyć, że jeśli chodzi o ubezpieczenie AC, to możemy ubezpieczyć tym pakietem tylko taki samochód, którego wiek nie przekracza 12 lat, a jego szacowana wartość wynosi więcej niż 7 000 tysięcy złotych. Jednakże możemy w tym pakiecie ubezpieczyć wszelkie urządzenia elektroniczne jakie posiada nasze auto, co jest szczególnie ważne w przypadku nowoczesnych samochodów, gdzie elektroniki jest bardzo wiele.

Formy kontaktu z oddziałem PZM Szczecin

Jeśli potrzebujesz informacji na temat dostępnych opcji ubezpieczeń lub nie wiesz dokładnie na co się zdecydować, to najlepiej jest zadzwonić pod numer: (91)424001. Możesz również szukać kontaktu poprzez dostępne możliwości na stronie internetowej www.pzmtu.pl.

W przypadku kiedy chciałbyś zgłosić szkodę, to dzwoń pod numer: 801 080 600 Dokładny adres placówki PZM Szczecin: PZM TU S.A. VIG – Oddział Szczecin Ul. Mickiewicza 49a, 70-385 Szczecin

31 lipca 2012 została sfinalizowana fuzja dwóch towarzystw ubezpieczeń należących do Grupy Vienna Insurance Group w Polsce : InterRisk i PZM. Powstały w wyniku fuzji podmiot będzie prowadził dystrybucję produktów  w całym kraju pod marką InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group.

Dla mieszkańców Szczecina  polecamy kontakt pod adresem:

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

TU ubezpieczenia

Ul.Opłotki 3

Szczecin

tel. 793 204060

Możliwość komentowania jest wyłączona.