PZM Police

PZM TU to spółka nastawiona tylko i wyłącznie na ubezpieczenia motoryzacyjne. Sama firma ma bardzo długą historię i jej istnienie sięga lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Z usług PZM Police mogą skorzystać wszyscy Ci, którzy zainteresowani są ubezpieczeniami motoryzacyjnymi typu ubezpieczenie OC i Autocasco. Ten właśnie interes stanowi również główny przychód całej grupy PZM.

Polski Związek Motorowy zainteresował się ubezpieczeniami już w latach sześćdziesiątych – początkowo swoje usługi oferował jedynie klientom strategicznym – w końcu jednak pewna szwajcarska spółka przejęła grupę PZM Police i rozszerzyła znacznie działalność spółki w tej branży. Wydaje się, że obecnie sam Związek Motorowy jest w bardzo korzystnej sytuacji i stawia się na stały rozwój. To bardzo dobre rozwiązanie, które pomoże osiągnąć jeszcze większy przychód z ubezpieczeń w przyszłości.

Choć PZM TU nie należy do największych firm, a jedynymi siedzibami jest Warszawa i Police to jakość wykonywanych usług jest na dość wysokim poziomie, a obsługa potwierdza profesjonalizm wykonywania usług.

Zgłaszanie szkód

  • Zadzwoń z miejsca wypadku na numer 801 080 00  lub (22) 212 20 5 (dla telefonów komórkowych).

Jeśli chcesz skorzystać z oferty ubezpieczeniowej w obrębie Polic

TU ubezpieczenia

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

Kontakt Www.tanieubezpieczenia.com.pl

tel.  793  20 40 60

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.