Proama Szczecin

70 znizki na oc acW naszym kraju Proama Szczecin jest odpowiednikiem francuskiej grupy Groupama. Firma stawia przede wszystkim na rozbudowaną ofertę ubezpieczeń dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw z podkreśleniem profesjonalnego prowadzenia swoich działań.

Obecnie odpowiednik Proama Szczecin zajmuje się sprzedażą usług ubezpieczeniowych na całym świecie i posiada bardzo liczne grono zadowolonych klientów. Jako nowa firma w Polsce staje ona przed trudnym zadaniem, gdyż jak wiemy nasz rynek jest już dość silnie obsadzony. Kluczem będzie tutaj więc odpowiednie podejście do klienta oraz dobrze prowadzony marketing. Również wysokość składek i ewentualne promocje będą musiały być jeszcze bardziej zachęcające niż rodzimych ubezpieczycieli. Proama dla swoich klientów daje aż 70% zniżki na ubezpieczenie OC.

Kalkulator OC

Proama oferuje nam między innymi:

  • Ubezpieczenie AC i OC
  • Super Assistance
  • NNW Komunikacyjne
  • Ubezpieczenie od utraty pracy
  • Ochronę prawną

Kontakt z grupą Proama Szczecin:

Z przedstawicielami firmy możesz skontaktować się między innymi poprzez formularz kontaktowy na stronie www.proama.pl, gdzie jest zamieszczony specjalny formularz online przez który możesz zadać pytanie odnośnie świadczonych przez Proama usług.

Jak zgłosić szkodę do Proama

Pomożemy Państwu w trudnym procesie zgłoszenie szkody w Proama. Otrzymasz również samochód zastępczy na czas likwidacji szkody. Auto zastępcze podstawimy pod wskazany adres.

Dla mieszkańców Szczecina  polecamy kontakt pod adresem:

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

Proama Szczecin tylko TU ubezpieczenia

Adres Ul.Opłotki 2

Szczecin

tel. 91 434 05 20 lub 793 204060

 

5.00 avg. rating (99% score) - 3981 votes

Możliwość komentowania jest wyłączona.