Proama Police

Proama Police to kolejny bardzo solidny ubezpieczyciel z długą historią. Na rynku europejskim spółka działa od 1900 roku, natomiast na polski rynek weszła w roku 1992. Proama obecnie działa w piętnastu krajach świata – obsługuje ponad 16 milionów klientów, co jest imponującym wynikiem jak na firmę ubezpieczeniową. Biuro w Szczecinie mieści się przy ulicy Opłotki 2 tel. 9143405020

70% zniżki na ubezpieczenie OC AC

 

Nie da się ukryć, że specjalnością Proama Police są z pewnością ubezpieczenia komunikacyjne. Firma posiada także ogromne doświadczenie jeśli chodzi o ubezpieczenia na życie.

Proama Szczecin bardzo zaostrzyła swoją kampanię w roku 2012 – wystawiła spoty reklamowe i telewizyjne, to zaowocowało nowymi klientami i na dłuższą metę wyszło na plus. Warto się tym zainteresować. Sama firma rozwija się w szybkim tempie i jako priorytet postawiła sobie osiągnięcie najwyższych celów jeśli chodzi o polski rynek.

Wielką zaletą Proama  Szczecin jest sama cena usług firmy. Okazuje się, że oferuje ona wiele możliwości, które są innowacyjne na polskim rynku, a na rynkach zagranicznych są sprawdzone, a ich działanie potwierdzone.

Zgłaszanie szkód

  • Zadzwoń z miejsca wypadku na numer 815 85 815

Jeśli chcesz skorzystać z oferty ubezpieczeniowej w obrębie Polic

TU ubezpieczenia

www.TanieUbezpieczenia.com.pl

Kontakt www.TanieUbezpieczenia.com.pl

tel. (91)4340520 lub 793 92 93 94

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.