Nowe warianty Auto Casco w Proama

Proama Szczecin AcProama postanowiła wprowadzić do swojej oferty AutoCasco ASO czyli ubezpieczenie, którym objęte będą samochody do 7 lat oraz AC Komfortowe, które skierowane jest do aut od 1 do 12 lat. Jest również coś dla aut kredytowych i leasingowych. Ich właściciele będą mogli skorzystać ze stałej i nieredukcyjnej sumy ubezpieczenia, która będzie atrakcyjna dla każdej grupy klientów jak podkreśliła Ewa Kłos, dyrektor Produktu w Proama.

W obu pakietach nie ma amortyzacji części w przypadku szkody. Jest to niezależne od wieku auta, jeśli wybierzemy bezgotówkową likwidację szkody. W Casco ASO klient ma możliwość naprawy auta w ASO lub a alternatywnym warsztacie samochodowym, w którym zastosowane zostaną oryginalne części O czyli z logo producenta pojazdu. Jeśli wybierzemy Casco Komfortowe, naprawa może odbyć się w nieautoryzowanym warsztacie, jednak przy wykorzystaniu nowych i oryginalnych części Q zamienników.

Nowe AC jest oferowane  AutoCasco w formie all-risk. Oznacza to, że ubezpieczeniu podlegają szkody, które związane są ze zniszczeniami lub uszkodzeniami pojazdu lub jego wyposażenia wskutek wszelkich zdarzeń losowych. Jest to najbardziej atrakcyjna dla klienta oferta Proama Szczecin, z jakiej może skorzystać. Ubezpieczenie obejmuje również utratę pojazdu lub jego wyposażenia w efekcie kradzieży.

Na takie ubezpieczenie mogą zdecydować się właściciele samochodów do 3,5 t, które zostały dopuszczone do ruchu, są zarejestrowane, posiadają ważne badania techniczne oraz wszelkie inne przewidziane w ustawach wymogi.

AC jest oferowane w pakiecie z OC, assistance wypadkowym i Zieloną Kartą. Dodatkowo, Proama pokrywa również koszty parkingu do 500 zł, niezbędne dodatkowe badania techniczne oraz zapewnia odwiezienia auta po naprawie.

Super Assistance w Proama.

  • Zlikwidowane zostały limity holowania na terenie RP.
  • Zmieniono limit holowania na terenie UE – do 500 km.
  • Wprowadzono auto zastępcze na terenie UE.Produkt ten jest dostępny dla aut do 10-lat. Dla aut starszych rekomendujemy Midi Assistance, które daje bogaty pakiet usług pomocowych na terenie RP.Jednocześnie, że obowiązuje dodatkowa 10% zniżka na OC dla osób, które wraz z ubezpieczeniem komunikacyjnym kupią także ubezpieczenie Wsparcie Dziecka lub NNW Komunikacyjne.

Możliwość komentowania jest wyłączona.