Nocny Bieg Bachusa już 5 września

5 września o godzinie 19 rozpocznie się Nocny Bieg Bachusa, który rozpoczyna cykl imprez sportowych odbywających się w ramach Dni Zielonej Góry. Organizatorem biegu jest Lubuskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej. Jest to wieloletni klient InterRisk, który od 2012 jest sponsorem biegu.

W biegu bierze udział 700 amatorów, wśród których są również Niemcy, Holendrzy, Szwajcarzy, Białorusini, Ukraińcy i Kenijczycy. Jak co roku, w biegu wezmą udział również pracownicy InterRisk z rodzinami. Uczestnicy będą mieli do pokonania 10-kilometrową trasę, która posiada atest PZLA.

Każdy z biegaczy będzie mógł nabyć przed biegiem ubezpieczenie NWW i zapoznać się z wszystkimi produktami InterRisk, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb klientów. Jednym z nich jest ubezpieczenie krótkoterminowe na 1 dzień. Ubezpieczenie zapewnia ochronę przed nieszczęśliwymi wypadkami, które mogą zdarzyć się w wielu aspektach naszego życia. Organizatorzy biegu zapewniają, że formalności związane z podpisaniem umowy zajmują zaledwie kilka minut.

Możliwość komentowania jest wyłączona.